Cape Verde yani diğer adıyla Yeşil Burun Adaları, Senegal ve Moritanya açıklarında, Atlas Okyanusu’nda bulunan bir Afrika ülkesidir. Toplamda 10 ada ve 8 adacıktan oluşmuş bir takım adadır. Hukuki statüsü ile bir devlet olan Cape Verde bağımsız ve egemen bir devlettir. Cape Verde’ye gitmek isteyen vatandaşlarımızın Cape Verde vize işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. Cape Verde vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Cape Verde vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Cape Verde vizesi için bizi arayın.

Ucuz Cape Verde vizesi almak isteyenler..

Sıra dışı volkanik dağ silsileleri Yeşil Burun Adalarının en büyük özelliğidir. Aslında bu ada bir anlamda varlığını bu dağ takımına borçludur denirse yanlış olmayacaktır. Atlantik Okyanusunun doğu hattında yer alan Yeşil Burun Adaları, bulunduğu lokasyon bakımından Batı Afrika’ya yakın bir konumdadır. Sınırları içerisinde 10 tane büyük volkanik dağa ev sahipliği yapar. Bulunduğu konum ve doğal özellikleri ile en başta Avrupalılar olmak üzere pek çok ülkeden turistin ilgisini çekmektedir. Cape Verde vizesi kolay alınmaktadır.

Ucuz Cape Verde Vizesi

Ucuz Cape Verde Vizesi

Yeşil Burun Adalarının yine lokasyonu yüzünden pek çok kişi tarafından Afrika uzantısı olduğu söylenmekte ve buna bağlı olarak Afrika kıtası ülkesi olduğu düşünülmektedir. Gerek doğal güzellikler, gerek yer altı zenginlikleri gerekse bulunduğu konum itibarı ile birçok medeniyetin dikkatini üzerine çekmiştir. Bu medeniyetlerden birisi de Atlantik Okyanusu ve ayrıca bölgenin hakim devletleri arasında sayılan Portekiz olmaktadır.

Bu adanın öneminin farkında olan Portekiz adayı ele geçirmiştir. Portekiz ile olan bağlantısını 5 Temmuz 1975’te koparan ve de bağımsızlığını kazanan Yeşil Burun Adaları, son 40 yılı aşkın bağımsız bir devlet olarak varlığını sürdürmeye çalışmaktadır.

  • Bizden ucuz Cape Verde vizesi alanlara ucuz tatil hediye..

Son yıllarda yapılan turizm reklam çalışmaları ile Yeşil Burun Adaları turistlerin dikkatlerini üzerine çekse de ülkedeki ekonomik yetersizlik bunun önünde büyük bir engel teşkil etmektedir. Bölgeye gidilmek istenirse aktarma yapmak gerekecektir.

Cape Verde vize işlemleri

Cape Verde’ye gitmek isteyen vatandaşların Hususi, hizmet, diplomatik, umumi fark etmeksizin vize işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Ucuz Cape Verde vizesi alıyoruz. Vize işlemleri yaptırmak isteyen vatandaşlarımıza firma olarak destek vermekteyiz. Vize işlemleri için yeterli vakit bulamayan vatandaşlarımıza hem hızlı hem de ekonomik Cape Verde vize desteği sağlamaktayız. Siz de Cape Verde yani Yeşil Burun Adaları’na gitmek istiyor ama vize işlemleri için vakit ayıramıyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Cape Verde vizesi başvuru formu

  • Cape Verde vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.