Cezayir vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Acentamız sektöre senelerdir hizmet vermektedir. Ucuz Cezayir vizesi için bizi arayın.  Cezayir vize işlemleri tamamlanır, en iyi çözüm sunulur.

Akdeniz kıyısında yer alan Cezayir’in büyük bir bölümü Sahra çölü ile kaplıdır. Cezayir tüm dünyada kültür ve turizm ülkesi olarak anılmaktadır. Bunda doğal güzelliklerinin payı fazladır. Antik Çağda Mısır, Roma döneminden günümüze pek çok kültürel miras ile harmanlanmıştır. Dünyadaki pek çok insan Cezayir’i görmek için yollara düşmektedir. Ülkenin belirli karakteristik özelliği boydan boya ülkeyi kateden Atlas Dağları ve çöl iklimidir. Ülkeyi gezmek, görmek isteyenlerin ise Cezayir vizesi alması gerekmektedir.

Ucuz Cezayir vizesi almak isteyenler..

Cezayir vizesi - Cezayir vize işlemleri - Ucuz Cezayir vizesi

Cezayir Vizesi

Cezayir ile Türkiye arasında tam manada bir vize muafiyeti söz konusu değildir. Ziyaret sebebi ne olursa olsun; turistik, ticaret, aile ziyareti ya da çalışma, ülkelerine gitmek isteyen umuma mahsus pasaport sahibi (bordo) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları dahil her birey Cezayir vizesine başvurmalıdır.  Cezayir Büyükelçiliği ve konsolosluğu, Diplomatik (Siyah/Kırmızı), Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) pasaport sahibi Türk vatandaşların minimum 90 günlük Cezayir vize muafiyeti uygulamaktadır.

Eğer Cezayir’e tarihi, turistik gezi yapmak, aile ziyaretinde bulunmak ya da iş nedeni ile gitmek isteniyorsa seyahate uygun düşen vize işlemini yaptırmak gerekiyor. Turistik ya da ticaret amaçlı kısa seyahatlerde kimlik ve pasaport gibi kişisel evraklar genel olarak ortak olarak istenmektedir. Ancak başvurulan vize türüne göre bir takım farklılıklar söz konusu olabilmektedir.

Cezayir vize işlemleri

Cezayir’e yapılacak seyehat öncesinde konsolosluğun istediği evrak ve belgeler eksiksiz olarak tamamlanmalıdır. Bilgilerin doğruluğu son derece önemlidir. Hazırlanacak olan belge ve evraklar vize başvuru dosyası halinde düzenlenmeli ve değerlendirme açısından uygun bir şekilde olacak şekilde Cezayir Başkonsolosluğu vize merkezine gönderilmeli ya da teslim edilmelidir.

Firmamız Cezayir vize departmanı olarak vize başvuru sürecinizi başarılı bir şekilde yönetirken sizi zaman ve maddi kayıplardan da kurtarıyor. Profesyonel ekibimiz ile hemen her ülkede olduğu gibi Cezayir vize işlemleriniz eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Seyahat amacınıza göre doğru vize türüne başvurulması, gerekli belgeler için bilgilendirme, belgelerin kontrolünün yapılması, konsolosluğa teslim edilmesi ve akabinde cevabın ilgili kişiye iletilmesine dair baştan sona tüm süreç sizi yormadan tamamlanmaktadır. Siz de Cezayir vize başvurusu yapmak, hızlı ve doğru bir şekilde bu süreci tamamlamak istiyorsanız hemen irtibata geçin, uzmanlarımız yardımcı olsun.

Tatil city markası, sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edecek. Vize işlemleri için ofisimiz hizmetinizde.

Cezayir Vize Başvuru Formu

    • Cezayir vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.