Turizm amaçlı, ticari amaçlı, kısa veya uzun vadeli ülkeye yerleşme amacı ile yapılan Hindistan Vizesi, Dubai vizesi ve Çin vizesi işlemleri, Tatil City tarafından ekonomik, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşir. Hindistan Vize başvurusu için seyahat edecek olan kişi bizzat görüşmeye gelmelidir. Tatil City bugün sizin için tüm vize işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlıyor. Firmamızdan randevu almanızı takiben 1-2 gün içinde Hindistan, Dubai ve Çin Vize işlemleri hazırlanıyor. Gerekli tüm belgelerin kişiye aktarılması, belgelerin toplanması, konsoloslukla iletişimin sağlanması ve eksiklerin giderilmesi gibi tüm aşamalarda vize başvurusu yapanlara destek olan Tatil City, aynı zamanda ucuz uçak bileti imkanı da sunuyor.

dubai vizesi

dubai vizesi

Dubai Vizesi

Türk vatandaşları tarafından sıklıkla tercih edilen Dubai Vize işlemleri firmamız tarafından kolaylıkla tamamlanır. Seyahat amaçlı günümüzün en çok tercih edilen Arap coğrafyasının en önemli ülkelerinden biri olan Birleşik Arap Emirlikleri’ne gitmek için vize sahibi olmanız gerekiyor. Sizde ülkeyi ziyaret etmek istiyor fakat vize işlemleri ile zaman kaybetmek istemiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizin yerinize tüm eksikleri tamamlayan Tatil City, bugün en kolay şartlarda vize veriyor. Randevu sistemi ile çalışan firmamız; ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenilir çalışma ilkeleri altında dünyanın dört bir yanındaki ülkeler ile sizi bir araya getiriyor. Dubai vizesi almak için bizi arayın!

Çin vizesi

Çin vizesi

Çin vizesi

Kore ve Japonya arasında bir kapı görevi üstlenen Çin, Uzak Doğu’nun en çok ilgi çeken ülkeleri arasındadır. Değişik kültürel değerleri ve mutfağı ile dikkatleri üzerine çeken Çin’e gitmek isteyen Türk vatandaşlarının seyahat öncesinde mutlaka vize işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekir. Firmamız bugün sizi dünyanın dört bir yanındaki ülkeler ile bir araya getiriyor. En kolay şekilde Çin Vizesi sahibi olmak için dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz. Sizde en kolay şekilde ekonomik ve güvenilir vize işlemleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hindistan vizesi

Hindistan vizesi

Hindistan vizesi

Bugün dünyanın dört bir yanındaki ülkeler ile kolay bir şekilde sizi buluşturan Tatil City, Hindistan vizesi  almak isteyenlere de vize almanın kapılarını açıyor. Piyasadaki şişirilmiş fiyatlara karşın ekonomik yollar ile en hızlı şekilde vize sahibi olmanızı sağlayan firmamız aynı zamanda ucuz uçak bileti imkanı da tanıyor. Hindistan Vize işlemleri için gerekli bilgilerin aktarılması, tamamlanması, konsolosluğa gönderilmesi, gelen cevabın tekrar kişiye aktarılması gibi tüm aşamaları titizlikle takip eden Tatil City, en kolay şekilde vize sahibi olmanızı sağlıyor.

Turistik, ticari, eğitim veya ikamet amacı ile başvuru yapacağınız günü takiben 2 gün içinde cevabı size iletiyor. Herhangi bir ülkeyi seyahat için sahip olmanız gereken vize işlemleri çeşitli prosedürlere göre değişkenlik gösteriyor. Tatil City sizi tüm bu aşamalarda yalnız bırakmadan en hızlı şekilde vize almanızı sağlıyor.

Ucuz uçak bileti ve vize işlemleri için web sitemizi ziyaret etmenizin yanı sıra aklınızdaki sorulara yanıt bulmak için yetkililerimizde görüşebilirsiniz.

Çin vizesi, Hindistan vizesi ve Dubai vizesi almak için bizi hemen arayın!