Danimarka vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Danimarka vize işlemleri tamamlanır.. Ucuz Danimarka vizesi için bizi arayın!

Danimarka, Kuzey Avrupa’da yer almakla beraber İskandinav Yarımadasındaki en küçük ülke olarak bilinmektedir. Ülkenin büyük bir bölümü  Jylland Yarımadası üzerinde yer alır. Doğusunda İsveç, güneyinde Almanya, batısında ise Kuzey Denizi olan ülke Avrupa’nın insan haklarına en duyarlı, çağdaş, renkli ve kendisine hayran bırakan evleri, leziz yemekleri, hareketli sokakları, göz alıcı yapısı, tarihi eserleri ile İskandinavya’da adeta parlayan bir incidir. Ülkeyi ziyaret etmek isteyenlerin Danimarka vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Ucuz Danimarka vizesi almak isteyenler..

Ucuz Danimarka Vizesi - Danimarka vize işlemleri

Ucuz Danimarka Vizesi

980 yılından beri bağımsızlığını korumakta olan ülke ilk olarak vikinglerin hüküm sürdüğü bir yer olarak hafızalara geliyor. Ülke 400’den fazla adadan oluşmaktadır. Yüz ölçümü göz önüne alındığında dünyanın en büyük adası Faroe ve Grönland Adaları’na sahiptir.

Ülkeye ortalama 5.5 milyon insan yaşamaktadır. Yönetim şekli ise mutlak monarşidir. Nüfus oranına baktığımızda yüzde 90’lık bir kesimin Danimarkalılar tarafından oluştuğu görülür. Diğer kalan yüzde 10’luk kısım genellikle Bosnalı göçmenlerdir. Resmi dili Dance olan ülkede ikinci dil olarak İngilizce ve Almanca gelmektedir. Ayrıca bunların yanında diğer Cermen ve Nordik dillerine de rastalamak mümkündür.

Danimarka’yı ziyaret etmek isteyen Türk vatandaşları vize işlemine tabi tutuluyor. Danimarka Hükümeti umumi bordo sahiplerine vize işlemi uyguluyor. Fakat yeşil hususi, gri hizmet ve siyah diplomatik pasaport sahiplerine 180 içinde 90 günü geçmemek sureti ile vize muafiyeti tanımaktadır.

Danimarka schengen vizesine tabi ülkeler arasında gelmektedir. Bu sebeple Danimarka vizesi alındığı takdirde diğer schengen ülkelerine de gitmek mümkündür. Fakat Danimarka vizesi ile diğer schengen ülkelerine gitmek isteyenlerin öncelikle mutlaka Danimarka’ya giriş yapmaları gerekmektedir. Direkt olarak Danimarka vizesi ile diğer schengen ülkelerine giriş yapmak mümkün olmamaktadır.

Danimarka vize işlemleri

Danimarka’yı ziyaret etmek isteyen ancak vize işlemleri için yeterli vakti bulunmayan vatandaşlarımıza vize işlemleri için profesyonel ekibimiz yardımcı olmaktadır. Gerekli evrak bilgilerinin aktarılması, evrakların kontrolü ve tamam hale getirilmesi, tamamlanan evrakların konsolosluğa iletilmesi ve konsolosluktan cevabın alınarak ilgili şahsa iletilmesi gibi tüm süreci yetkililerimiz sizin için yürütmektedir.

Siz de Danimarka vize işlemleri sizi sıkıyor ve vize başvurusu yapmak istiyor ama hem zaman yönünden hem maddi yönden tasarruf etmek istiyorsanız hemen iletişime geçin uzmanlarımız yardımcı olsun. Danimarka’ya ucuz uçak bileti sistemimizden alınabilir. Ucuz tatil fırsatları Danimarka için de geçerli.

Danimarka Vizesi Başvuru Formu