Acentamız Doğu Timor vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyor. Doğu Timor vize işlemleri en kolay şekilde tamamlanır. Ucuz Doğu Timor vizesi için bizi arayın.

Endonezya’nın güneyinde yer alan Doğu Timor, asırlarca Portekiz kolonisi olarak kalması ile adını duyurdu. Sonrasında ise Endonezya’nın egemenliği altına girip olup 1999 yılına kadar bu ülkenin 27. Vilayeti konumunda varlığını devam ettirdi. Doğu Timor’a seyahat edecek Türk vatandaşlarının Doğu Timor vize işlemlerini tamamlamaları gerekir.

Ucuz Doğu Timor vizesi almak isteyenler..

Ülke, 2002 yılında Endonezya’nın bölgedeki egemenlik iddialarından vazgeçmesi üzerine bağımsızlığına kavuştu. Bu bağımsızlık soncunda ise Doğu Timor Demokratik Cumhuriyeti adını aldı. Ülke, Cakarta Büyükelçiliği görev bölgesinde bulunur.

Ucuz Doğu Timor Vizesi

Ucuz Doğu Timor Vizesi

Asya’nın ve dünyanın kişi başına düşen milli gelir, satın alma gücü, gayri safi yurtiçi hasıla bakımından en fakir ülkeleri arasında baş gösteren ülke insani gelişmişlik bakımındaki sırası ise dünyada 142. sıradadır.

Nüfusun büyük bir çoğunluğunun tarımla uğraştığı Doğu Timor’da kişi başına düşen milli gelir 800 dolardır. Bu bakımdan bile ne denli yoksul bir ülke olduğu rahatlıkla anlaşılabilir. Kahve ve pirinç ülkenin ihraç ürünleri arasında yer alır. Bu ürünler ülke ekonomisi için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Portekizce ve Austronesian grubundan Tetum dili konuşulmakta olup ülke nüfusunun büyük çoğunluğu başkent Dili’de yaşar. Endonezya ile ise Savu Denizi, Avustralya ile arasında ise Timor Denizi bulunur. Halkın çoğu Katolik inancına mensuptur. Köken olarak ise daha çok Papualı, Malay-Polinezyan  ve Çin’e dayanır.

  • Ucuz Doğu Timor vizesi alanlara firmamız  ucuz uçak bileti olanakları da tanıyor.

Ülkenin turistik açıdan görülmesi gereken ilgi çekici yerleri bir hayli fazladır. Başlıca; Cristo Rei of Dili, Tais Market, Tatamailau, Atauro Adası, Santa Cruz Mezarlığı, Ombai Boğazı ilk sıralarda yer alır.

Doğu Timor vize işlemleri

Doğu Timor’a gidip doğa ile iç içe bir tatil yaşamak isteyenlerin Doğu Timor vizesi için başvuru yapması gerekir. Umumi bordo, gri hizmet, hususi yeşil, diplomatik siyah pasaportu olan her birey vize uygulamasına tabi tutulur. Ülkeye giriş için vize işlemlerini yaptırmak isteyenlere firmamız gerekli desteği verir. Doğu Timor vize işlemleri için firmamız yetkilileri baştan sona tüm işlemleri kolaylıkla tamamlar. Vize için gereken belge listesinin verilmesi, kontrolü, eksik varsa tamamlama, konsolosluğa belgelerin gönderilmesi ve konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm işlemler sizin için yapılır.

Doğu Timor vizesi başvuru formu