Vize isteyen bütün ülkelere vize alıyoruz. Ucuz Etiyopya vizesi için bizi arayın. Etiyopya vizesi için bütün işlemleri sizin için gerçekleştiririz. Etiyopya vize işlemleri eksiksiz tamamlanır.

Doğru Afrika ülkesi olan Etiyopya yani eski adı ile Habeşistan’ın komşu ülkeleri arasında; Kenya, Somali, Cibuti, Eritre, Sudan, Güney Sudan vardır. Tarihteki ve Afrika kıtasındaki en eski medeniyetlerden birisidir. Kızıldeniz boyunca uzanan sahil bölgesi ise 1993 yılında Eritre’nin bağımsızlığını ilan ederek ayrılmıştır. Bununla beraber Etiyopya tamamen bir kara ülkesi haline gelmiştir. Fakat ülke topraklarında irili ufaklı pek çok sayıda akarsu yer almaktadır. Ülkeye gidecek kişilerin Etiyopya vize işlemleri için başvurması gerekmektedir.

Etiyopya vizesi almak isteyenler..

Ucuz Etiyopya Vizesi - Etiyopya vize işlemleri

Ucuz Etiyopya Vizesi

Etiyopya halkının yüzde 25’lik bir bölümünü geçimini kahveden sağlamaktadır. Etiyopya doğal yaşamı ile dikkat çekerken Afrika’da en fazla canlı hayvan yaşamı buradadır. En uzun akarsuları Awash ve Wabishebele’dir. Ayrıca Nil Nehri’nin de bir kolu bu ülkeden geçmektedir. Dağlık alanlar ve platoların egemenliği ülkede hissedilmektedir. Sismik özellikli dağlar fazla olsa da volkanik bir durum söz konusu değildir. Tatilcity.net ailesi olarak ucuz Etiyopya vizesi alıyoruz.

Avcılık ülke için önemlidir ve vahşi hayvanlardan elde edilen deri ve postlar ihraç ürünü sayılmakta ve bunların değeri oldukça fazla olmaktadır. İmalat sanayi Etiyopya sanayisinin temel dinamiğini oluşturmaktadır. İmalat sanayide yüzde 40’lık bir oran gıda, bitkisel yağlar, içecek, bira ve un mamüllerinden meydana gelmektedir. Başkent Addis Ababa ülke ekonomisinin şekillendiği can damarı konumundaki yerdir. Başkent Addis Ababa’da kent yaşam, kültür ve eğlencesine, bürokrasi yaşamına kadar her şeyi görmek mümkündür. Ülkenin büyük bölümü köylerde yaşamını idame ettirmektedir. Başkent 300.000 nüfusludur ve ülkenin en önemli kentlerinden birisi konumundadır. Ucuz Etiyopya vizesi alanlara ucuz uçak bileti bizden!

Etiyopya vize işlemleri

Ülkeye gitmek isteyenlerin Etiyopya vizesi için başvuru yapmaları gerekmektedir. Hususi yeşil, hizmet gri, umumi bordo pasaport sahipleri mutlaka vizeye tabidirler. Ancak diplomatik siyah pasaport sahipleri 90 günlük bir süreçte vizeden muaftırlar. Etiyopya vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız için firmamız destek vermektedir. Ekonomik, hızlı ve zamandan tasarruf dahilinde vize işlemleriniz yapılmaktadır. Belgelerin listelenmesi, kontrolü ve tamamlanması, konsolosluğa gönderilmesi ve cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi işlemleri firmamız gerçekleştirmektedir. Siz de Etiyopya’ya gitmek istiyor ama vize işlemi için zaman bulamıyorsanız hemen bizimle irtibata geçin, işlemleriniz güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde tamamlansın.

Etiyopya Vizesi Başvuru formu

  • Etiyopya vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.