Fransa vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Fransa vize işlemleri tamamlanır, en iyi çözüm sunulur. Ucuz Fransa vizesi için bizi arayın.

Fransa dünya üzerinde en çok ilgi çeken ve en çok turiste ev sahipliği yapan bir yerdir. Fransa hem kültürel hem de doğal güzellikleri ile ilgi çeken yerlerden birisidir. Fransa Konsolosluğu aracılığı ile Fransa’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının  Fransa vize işlemlerini ve Türkiye’de ikamet eden Fransa vatandaşlarının kimlik, pasaport, noterlik ve hukuki danışmanlık işlemlerini halletmek mümkündür. Ancak Fransa için vize alınması gerekmektedir. Fransa vize işlemleri için profesyonel bir firma ile görüşmek gerekir.

Fransa Büyük Elçiliği ve Fransa Fahri Konsoloslukları aynı zamanda Türkiye- Fransa ilişkilerini yürütmekle yükümlü olup sağlıklı bir dış ilişkiler için çalışmalarını yürütmektedir.

Ucuz Fransa vizesi almak isteyenler..

Fransa vizesi - Fransa vize işlemleri - Ucuz Fransa vizesi

Ucuz Fransa Vizesi

Fransa Konsolosluğu ve Fransa Büyükelçiliği, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ve Türkiye’de ikamet eden üçüncü ülke vatandaşlarının Fransa’ya yapacakları seyahatlerin tüm detaylarını incelemekte ve ona göre işlemleri gerçekleştirmektedir. Vize işlemlerine dair tüm karar verme yetkisi sadece Fransa Konsolosluğu’na ve Fransa Büyükelçiliği’ne ait olmakla beraber işlemler buraya tabidir.

Fransa’ya seyahat etmek isteyenler Bordo dediğimiz umuma hais pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, ülkeye giriş yapabilmek için Fransa Konsolosluğu’na vize başvurusunda bulunmalıdır.

Hizmet (Gri) Pasaport, Türkiye Cumhuriyeti Hususi (Yeşil) Pasaport ve Diplomatik (Siyah veya Kırmızı) Pasaport hamili olan kişiler Fransa’ya yapacakları 180 günde 90 gün ile sınırlı seyahatleri için herhangi bir vize başvurusuna haiz değildir.

Fransa vize işlemleri

Fransa, Schengen Bölgesine dahil üye devletlerinden birisi konumundadır. Schengen vizesi sahibi kişiler Schengen Bölgesi’ne üye olan ülkeler arasında serbest dolaşım hakkı bulunduğu gibi Fransa’da rahatlıkla dolaşabilmektedirler. Ancak Schengen vizesi gereği bazı kurallar vardır. Schengen vizesi sahibi kişiler, seyahatlerini vizesine sahip oldukları Schengen ülkesinden başlatmak zorundadır. Yani Schengen vizesi ile yurt dışına gitmek isteyenler mutlaka vizeyi aldıkları ülkeye giriş yapmak durumundadırlar.

Fransa’ya seyahat etmek isteyen tüm vatandaşların işlemleri firmamız tarafından yapılmakta olup vize işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Siz de Fransa ya da Schengen üyesi ülkelere seyahat etmek ama zorlu vize süreçleri ile uğraşmak istemiyorsanız bize başvurun, sizin için işlemleri biz halledelim. Profesyonel ekibimiz ile sizleri yormadan vize işlemlerinizi bitirelim, size de rahatlıkla seyahat etmek düşsün.

Fransa vizesi başvuru formu