Üç taraftan Senegal ile çevrilen Gambiya Cumhuriyeti, Atlas Okyanusu kıyısında Afrika’nın batı ucu yakınlarında yer alır. Başkenti Banjul’dur. Gambiya’nın resmi dili İngilizcedir. Gambiya vize işlemi de diğer vize işlemleri gibi firmamız tarafından en kolay şekilde çözüme kavuşuyor. Gambiya vizesi almak için yapılması gereken bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. TatilCity.net vize merkezimiz telefonunuzu bekliyor.

Ucuz Gambiya vizesi almak isteyenler..

Nüfusu 1 381 496, yüz ölçümü 11 800 km olan ülkenin yönetim biçimi cumhuriyettir. Gine’de doğan Gambiya Nehri’ her iki kıyı etrafınca yayılıdır. Ülkenin genişliği 25-50 kilometre arasında değişmekle birlikte 475 kilometre uzunluğundadır. Alt tropik iklim ülkenin durumunu belirler. Sıcaklıklar yıl içerisinde 16-45°C olur. Haziran-ekim ayları arası yağmurlu ve sıcaktır. Kasım-nisan ayları ise kurak ve serin geçer. Alçak bölgelerde bataklıklar, yüksek bölgelerde savanlar görülür. Gambiya vizesi ucuz fiyatlıdır, kolay alınır.

Ucuz Gambiya Vizesi

Ucuz Gambiya Vizesi

Sanayi olarak ülke geri kalmış bir özellik gösterir. Hali hazırda olan sanayi tesislerinin başını gıda sektörü temelli ürünler vardır. Bu tip oluşumlar ülkenin sanayi kuruluşlarının tamamının yüzde 64’ünü oluşturur. Ülkedeki işlenen yer fıstığını ve avlanmakta olan balığı işleyen tesisler de oldukça fazladır. Gıda dışında mobilya üreten bazı tesisler de mevcuttur. Sanayi sektöründe, çalışan nüfusun yüzde 2.9’u oluşturur. Gayri safi yurt içi hasılatı sanayi sektörü için yüzde 7’dir.

Tarımsal üretim ülkede iç tüketime yöneliktir. Hayvancılık ülkede önemli bir şekilde gelişmekte olup balıkçılığın ülke ekonomisine katkısı oldukça fazladır.

Mansa Konko, Brikama, Basse Santa Su, Banjul, Georgetown ülkenin başlıca şehirleridir. En uzun nehri Gambiya ve en büyük şehri Banjul’dur.

Gambiya vize işlemleri

Ekibimiz evrakların listesinin gönderilmesi, evrakların kontrolü, konsolosluğa gönderilmesi, konsolosluktan cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm süreçleri yetkililerimiz başarılı bir şekilde yürütüyor. Siz de Gambiya planı yapıyor fakat vize için vakit bulamıyorsanız tüm işlemleriniz için firmamıza ulaşmanız yeterli olur. Yetkililerimiz aklınıza takılan sorularınızı cevaplamakla beraber vize işlemleri için tüm süreçleri sizler için takip edip sonuca ulaştırıyor.

Gambiya vizesi başvuru formu

    • Gambiya vizesi için gerekli tüm adımları öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.