Güney Kore, güneyinde Doğu Çin Denizi, doğusunda Japon Denizi, batısında Sarı deniz, kuzeyinde Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti olan, Asya’nın doğusunda Kore Yarımadasının 38 derece enleminin güneyinde kalan bir ülkedir. Başkenti Seul olan ülkeye seyahat edecek vatandaşlarımızın seyahat öncesinde Güney Kore vize işlemleri için gerekli belgeleri tamamlamaları gerekmektedir. Güney Kore vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Güney Kore vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Güney Kore vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Güney Kore vizesi almak isteyenler..

Güney ve batı kıyıları ülkenin oldukça girintili çıkıntılı bir haldedir. Çevresinde pek çok küçük ve yarımada bulunmaktadır. Pusan ve İnchon bu alanlardaki en önemli limanları konumundadır. Doğu bölümü dağlıktır anca buna rağmen batı bölümünde geniş alanlar mevcuttur. Ayrıca ovaları ve teperleri vardır.

Ucuz Güney Kore Vizesi

Ucuz Güney Kore Vizesi

İklim olarak ülke kışın kara tarafından esen soğuk rüzgarların etkisinde olmakla beraber yaz aylarında Pasifik’ten esmekte olan nemli ve sıcak muson rüzgarlarının etkisi altında olmaktadır. Yüzey şekilleri iklimde önemli bir rol sahibidir. Muson rüzgarları nedeniyle bitki örtüsü arasında tropikal bitkiler de bulunmaktadır. Ülke eskiden ormanlarla kaplıydı. Ancak yangın, denetimsiz kesimler yüzünden eski ormanlardan eser kalmamıştır. Ancak dağınık bambu ve çam ağaçları bulunur.

Ülke maden açısından pek zengin değildir. Ancak tungsten üretimi önemlidir. Bununla beraber kurşun, bakır, altın, grafit, fluorin, demir ve kömür az çıkarılmasına karşın diğer önemli madenler arasındadır.

Güney Kore vizesi ucuzdur ve alınması kolaydır.

Ucuz Güney Kore vizesi alıyoruz

Nüfus 1945 yılında 15 milyon civarındaydı. Ancak Kuzey Kore’den gelen göçmenler nedeniyle bugün 45 milyona kadar çıkmıştır. Halkın yüzde 32’lik bir bölümü şehirlerde ikamet etmektedir. Her ne kadar Kore Çin ve Japonya arasında bir köprü vazifesi görse de kendilerine has bir kültürü mevcuttur. Köy kesimlerinde yaşayan halk yüzyıllar öncesine dayanan kültürü yaşatmakla beraber geleneksel kıyafetleri giyer, geleneksel eşyaları kullanırlar. Şehirler ise daha çok batı dünyasının etkisi altındadır.

Güney Kore, Kore Yarımadasının verimli topraklarına sahiptir. Pirinç ekimi halkın başlıca besin maddesi olduğundan önemlidir. Pirinç üretimi ülkede neredeyse 7 milyon tonun üzerindedir. Pirinç haricinde ülkede şeker kamışı, tütün, soya fasulyesi, patates, arpa ve buğday yetiştirilmektedir. Balıkçılık önemli yer tutar.

Güney Kore vize işlemleri

Güney Kore’ye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız şayet uzun süreli iş gezisi ya da yerleşme amacı ile gidiyorlarsa mutlaka Güney Kore vize işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Ucuz Güney Kore vizesi alıyoruz. Vize işlemleri için firmamız gerekli her türlü desteği vermektedir.

Güney Kore vizesi başvuru formu

  • Güney Kore vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.