TatilCity.net olarak İspanya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Ucuz ispanya vizesi için bizi arayın. İspanya vize işlemleri tamamlanır.

Resmi adı ile İspanya Krallığı İber Yarımadası’nda, Avrupa‘nın güney batısında yer almaktadır. Kuzeyde Atlantik Okyanusu’na, Güneyde ve doğuda Akdeniz’e kıyısı bulunmaktadır. Dünyanın en çok ilgi çeken ülkelerinden birisi olan ispanya tarihi dokusu, göz alıcı plajları ve renkli gece yaşantısı ile turistlerin gözde uğrak ülkelerinden birisidir. Ayrıca dünyaca ünlü mutfağı, Flamenko geceleri ve benzersiz kültürü ile adeta bir cazibe merkezidir. Ülkeye iş, okul, tatil her ne sebeple olursa olsun gitmek isteyenlerin İspanya vize başvurusu yapması gerekmektedir.

Ucuz İspanya vizesi almak isteyenler..

Ucuz İspanya Vizesi - ispanya vizesi - İspanya vize işlemleri

Ucuz İspanya Vizesi

Avrupa’nın en güzel Akdeniz ülkelerinden biri olan İspanya ayrıca İtalya’dan sonra dünyada en çok UNESCO kültür mirasına sahip ülke olarak dikketleri üzerine çekmektedir. Ülkenin en çok dikkat çeken kentlerinden birisi Barselona’dır. Kent yaşamı ve gece hayatıyla gönülleri fetheden şehirde La Sagrada Famiglia ve Parc Güell’e hayran kalacaksınız.

Rioja ve Bilbao ise dünyanın en iyi şaraphanelerine ev sahipliği yapmakta, damak zevkini bilenler için adeta mabed olabilecek yerlerdir. Museo del Prado, Centro de Arte Riena Sofia ve Museo Thyssen-Bornemisza başkent Madrid’de ziyaret edilebileeck ünlü müzelerdir. İspanya’nın güney kıyıları ise benzersiz Akdeniz kültürünü tadabileceğiniz muazzam yerlerdir.

İspanya vize işlemleri

İspanya Hükümeti bordo yani umumi pasaport sahiplerine vize işlemlerini zorunlu kılmaktadır. Fakat yeşil hususi pasaport, gri hizmet pasaportu, siyah diplomatik pasaport sahiplerine 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak koşulu ile vizeden muaf tutmaktadır. Çoğu Avrupa ülkesinin olduğu gibi İspanya da schengen vizesine üye bir ülke konumundadır. İspanya vizesi ile diğer schengen ülkelerini ziyaret etmek mümkündür. Ancak İspanya vizesi ile diğer schengen ülkelerine seyahat etmek isteniyorsa mutlaka öncelikle İspanya’ya giriş yapmak gereklidir. İspanya vizesi ile direkt olarak schengen ülkelerini seyahat etmek mümkün değildir. Ülkede ucuz tatil fırsatı yakalamak isteyenler web sitemizi kullanabilirler.

İspanya’yı ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız için her türlü vize işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.  Gereli belgelerin belirlenmesi, eksikliğe karşı gereken kontrollerin yapılması, konsolosluğa belgelerin iletilmesi ve cevabın konsolosluktan alınarak ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm işlemler firmamız yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Rüyalar ülkesine gitmek İspanya vizesi için başvurmak ve en hızlı şekilde cevap almak istiyorsanız hemen irtibata bizimle irtibata geçin, yardımcı olalım.

ispanya vizesi başvuru formu