TatilCity.MET’in vize departmanı sizler için İsviçre’ye de vize alıyor. İsviçre vizesi almak isteyenlerin vize işlemlerinin tamamını yapıyoruz. Aynı zamanda acentamız İsviçre vize işlemleri de içinde bürokratik engelleri aşar. Sektördeki en uygun fiyatlar ile ucuz İsviçre vizesi almak isteyenler, bize ulaşın!

İsviçre Konfederasyonu, ülkenin resmi adıdır. Jura Dağları ile İsviçre Platosu arasındadır. İsviçre’nin denizi yoktur ve Alpler ülkeyi adeta kuşatır görünümdedir. Ülke Batı Avrupa’da bulunur. Batısında Fransa, kuzey sınırında ise Almanya yer alır.  Aynı zamanda İsviçre refah seviyesi açısından Avrupa’nın en önemli ülkelerinden birisidir. İsviçre’ye gitmek isteyenler için İsviçre vizesi alınması gerekir.

İsviçre Vizesini de alıyoruz!

İsviçre Vizesi - isviçre Vize İşlemleri - Ucuz isviçre vizesi

Ucuz İsviçre Vizesi

Popüler kültürün en önemli ikonu olan Heidi’nin ülkesi olan İsviçre’de Alpler, kuzey ve güney yamaçları ile ülkeyi kucaklar. Harika bir doğası vardır.

Bu doruklarda yer alan Rhône, İnn, Ren, Ticino ve Aare nehirleri Neuchâtel, Zürih, Cenevre, Konstanz Göllerine dökülür. Bu özelliği ile ülkenin hemen hemen yüzde 10’luk bir kısmının göl ve buzullardan oluştuğunu söylemek doğru bir tespit olur. Avrupa’daki temiz su rezervinin ise ortalama yüzde 6’lık bir payına ev sahipliği yapar.

Ülke, Cenevre ve Zürih gibi iki küresel kent ve ekonomik merkeze sahiptir. Schengen bölgesinin bir parçası olan ve  Avrupa Serbest Ticaret Birliğinin kurucu üyelerinden olan ülke bununla birlikte Avrupa Ekonomik Alanının ya da Avrupa Birliğinin üyesi olmaz. Dünyanın en zengin ülkelerinden birisi olan İsviçre’de bölgeye göre İtalyanca, Almanca, Fransızca ve Romansça konuşulmasına karşın yaygın olarak Almanca da kullanılır.

İsviçre vize işlemleri

İsviçre, ülkeyi ziyaret etmek isteyenlere bordo pasaport sahiplerine vize uygular. Ama yeşil pasaport, gri pasaport ve siyah pasaport sahipleri için 90 günlük vize muafiyeti tanınır. Schengen vizesine tabidir. İsviçre vizesi almakla büyün schengen ülkeleri ziyaret edilebilir. Ancak İsviçre vizesi alarak diğer Avrupa ülkelerine seyahat etmek isteyenler girişlerini İsviçre’den yapmak zorundadır. İsviçre vize işlemini bütçenize uygun en kolay şekilde almak isteyenler için uzman ekibimiz tüm hızla çalışır.

Bir Bilgi : Ucuz tatil‘in ilk koşulu ucuz uçak bileti bulmaktır.

Başvuru Formu