İtalya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. İtalya vize işlemleri tamamlanır. Ucuz italya vizesi için bizi arayın!

İtalya Yarımadası üzerinde yer alan İtalya Güney Avrupa’da, çizmeye benzer şekliyle dikkat çekmektedir. Sicilya ve Sardunya gibi Akdeniz’in iki büyük adası İtalya’ya aittir. Komşuları ise Avusturya, İsviçre ve Fransa’dır. Rönesans’ın doğum yeri İtalya’nın Toskana eyaletidir. Yüzyıllar boyunca Batı uygarlığının merkezi olmuş olan Başkent Roma mimaride barok üslubunun doğuşuna tanıklık etmiştir. Aynı zamanda Katolik Kilisesi’nin merkezi konumundadır. İtalya’ya seyahat edecek kişilerin İtalya vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Ucuz İtalya vizesi almak isteyenler..

Ucuz İtalya Vizesi - italya vize işlemleri - italya vizesi

İtalya Vizesi

Dünyanın gelişmiş ülkeleri arasında yer alan İtalya demokrasi ile idare edilen bir Cumhuriyettir. Ülkenin kuzey sınırında Alp Dağları bulunmaktadır. Alp Dağları İsviçre ile arasında yer almaktadır. Hristiyanlığın Katolik mezhebi en yaygın olan inançtır. Bunun dışında Yahudilik, İslam, Budizm, Hinduizm gibi inanışlar da vardır.

Ülkenin turistik açıdan pek çok ilgi çeken tarihi değerleri bulunmaktadır. Para birimi Euro olan ülkede tekstil ve otomotiv sektör olarak başı çekmektedir. İtalya yapılan araştırmalara göre dünyanın en çok ziyaret edilen beşinci ülkesi konumundadır. Rönesans ve Barok üslubundan Roman ve Gotik sanata her sanat akımından İtalya’da önemli yapıtlar ortaya çıkarılmıştır. Ünlü ressamlar Leonardo da Vinci, Donatello, Michelangelo, Angelico, Tintoretto, Caravaggio, Raphael, Bernini ve Titian İtalyandır.

italya vizesi

Ülkeye seyahat etmek isteyenler, umuma mahsus bordo pasaport sahibi kişiler İtalya vize işlemine tabidir. Ancak hususi yeşil, hizmet gri, diplomatik siyah pasaportlu kişileri 180 günlük zaman diliminde 90 günü aşmamak kaydı ile vizeden muaftırlar. Ayrıca uzun süreli çalışma için ülkeye gidilmek isteniyorsa yine aynı şekilde vize başvurusunda bulunmak gerekiyor. Kısa süreli İtalya seyahatlerinde vize başvurularını ilgili konsolosluğa ya da yetkili turizm birimlerine yapabilirler. İtalya’ya gidecek olanlar web sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti alabilirler.

İtalya vize işlemleri

İtalya’ya seyahat etmek isteyen ancak vize işlemleri ile uğraşacak vakti bulunmayan kişilere firmamız vize başvurusu için yardımcı olmaktadır. İtalya vize için gerekli belgelerin bilgilendirilmesi, belge kontrolü ve varsa eksiklerin tamamlanması, konsolosluğa belgelerin gönderilmesi, konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi işlemleri firmamız uzmanları sizler için yapmaktadırlar. Siz de İtalya’ya seyahat etmek ama hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf etmek istiyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçin, yetkililerimiz yardımcı olsun.

İtalya vizesi başvuru formu