Acentamız markası olan tatilcity vize işlemlerinizi yapmaya aday. İzlanda vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. İzlanda vize işlemleri tamamlanır. Ucuz izlanda vizesi için bizi arayın.

“Buz ülkesi” anlamına gelen İzlanda ayrıca İngilizce’de de bu anlama gelmektedir.  Bir Kuzey Avrupa ülkesidir. Nüfus olarak  340.000 civarındadır. Refah seviyesi oldukça yüksek olan İzlanda küçük bir ülkedir. Bu ülkeyi  zamanında keşfeden Vikingler, bu  ülkeye ismini vermiştir. Ülke, Avrupa ve Kuzey Amerika kıtaları arasında yer alır. İzlanda mutfağının temelinde balık, kuzu eti ve doğal yiyecekleri vardır. “Dünyanın en biyolojik mutfağı”na sahip İzlanda’ya gitmek için İzlanda vize başvurusunda bulunmak gerekiyor.

Ucuz İzlanda vizesi almak isteyenler..

Ucuz izlanda Vizesi - İzlanda vize işlemleri

Ucuz İzlanda Vizesi

En yakın komşusu olan Grönland’ın 350 kilometre uzağında bulunur. Bununla beraber bir volkanik ada özelliği de vardır. Çevresindeki ufak tefek adalar, ile genel cephesini oluşturur. Yeme içme kültürü bakımından iskandinav ve diğer kuzey ülkeleri ile yakınlık gösteren İzlanda, balık ve su ürünleri pek çok yemek ile dünyaca meşhurdur.

İzlanda, balık tüketiminin en yüksek seviyelerde olduğu ülkedir ve balık yapımında geleneksel yöntemler kullanırlar. Bunlar genel olarak; sarımsak, soğan ve tuzla marine edilip fırında pişirilme yöntemleridir.

izlanda vizesi alacaklar

İzlanda halkı, genel manada gelenekçidir. Adet, örf, kültür, yerel dil, efsane ve diğer tüm geleneksel öğeleri insanlar tarafından korunur. Bu konuda oldukça hassastırlar. Din bazında büyük çoğunluk Hristiyanlık dininin Evangelist mezhebine bağlı şekildedir. Ülkenin resmi dili ise İzlandaca’dır. Bu dilin yanında Danimarkaca, Nord lehçeleri, Almanca ve İngilizce konuşulan diğer diller arasındadır. İzlanda’da beş üniversite ve iki kolej vardır. Okur yazarlık oranı ise neredeyse  %100’dür. Ülkede eğitim yüksek tutulmaya çalışır ve 7 ile 15 yaş arası eğitim ise zorunludur.

İzlanda vize işlemleri

Avrupa Birliği’ne üye olmamakla beraber İzlanda schengen bölgesine dahil ülke konumundadır. İzlanda vizesi ile schengen ülkelerini ziyaret etmek mümkündür. Türkiye vatandaşları için umuma mahsus bordu pasaport için vize istenmektedir. Hizmet, hususi ve diplomatik pasaportu bulunanlar ise 180 gün içerisinde 90 günlü bir payda vizeden muaftırlar. Firmamız İzlanda’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlarımıza İzlanda vize başvurusu konusunda yardımcı olmaktadır. Yetkililerimiz vize işlemlerini sizin için yapmakta bu durumda hem boşa vakit kaybetmekten kurtulabilir hem de ekonomik bir şekilde vize alabilirsiniz. Hemen iletişime geçin İzlanda vizesi almanız için yardımcı olalım. www.tatilcity.net

İzlanda Vizesi Başvuru formu

    • İzlanda vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.