Altı bin üzerinde adadan oluşan adalar ülkesi Japonya, Doğu Asya’da yer alır. Ülkenin herhangi bir ülke ile kara sınırı bulunmaz. Batısında Çin, Güney Kore, Kuzey Kore ve Rusya bulunur. Pasifik Deprem Kuşağında yer alan ülkenin başkenti Tokyo’dur. Ülkeye seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının Japonya vize işlemleri için başvuruda bulunmaları gerekir. Japonya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Japonya vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Japonya vizesi için bizi arayın.

Ucuz Japonya vizesi almak isteyenler..

Ülkenin kuzey ve güney bölgeleri arasındaki iklim farkı yoğun olmasına karşın Japonya’da genellikle ılıman bir iklim hakimdir. Kuzeyde uzun ve soğuk kışları olan soğuk ılıman iklim görülürken güneyde tropik iklim özellikleri hissedilir.

Ucuz Japonya Vizesi - Japonya vize işlemleri

Ucuz Japonya Vizesi

Ülke ekonomisinin 2. Dünya Savaşı sırasında büyük yara aldığı görülür. Ancak buna rağmen 1960 -1980 yılları arasında hızlı bir büyüme gerçekleşti. Bu hızlı büyüme sayesinde dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi haline geldi.

İthalat alanında ham madde, tekstil, kimyasal, makine, gıda, fosil yakıt; elektronik ürünler, motorlu araçlar, çelik, makine, gemi, işlenmiş gıda, tekstil, kimyada ise en büyük ihracatı oluşturur. Dünya genelinde balıkçılık oranında yüksek bir paya sahip olduğu görülür.

Tarım, sanayi veya yerleşim alanı bakımından Japonya’nın yüzde 73’lük bir alanı kullanıma uygundur. Nüfusun dar bir alanda toplandığı görülür. Bu sebeple Japonya dünyanın en yüksek nüfus yoğunluğu alanına sahiptir. Honshu denilen büyük adada nüfusun yüzde 80’lik bölümü yaşar. Homojen bir yapıda olan halkın yüzde 98’lik bölümü köken olarak Japondur. Ömür uzunluğu bakımından yüzde 83’lük bir dilimle en yüksek ikinci ortalama ömür süresine ev sahipliği yapar. Yaşlı nüfus fazladır. Ortalama yüzde 25’lik bir kısım 65 yaşın üzerindedir.

  • Ucuz Japonya vizesi alıyoruz.

Japonya vize işlemleri

Japonya ve Türkiye’nin yaptıkları anlaşma sonucunda karşılıklı olarak vize muafiyeti uyguladığı görülür Ancak bu muafiyet 3 ay süre ile geçerlidir. Ülkede uzun süreli çalışma ya da yerleşme gibi düşüncesi olan vatandaşlarımızın her aşamada ucuz Japonya vizesi almalarına yardımcı oluyoruz.  Japonya vize işlemlerine dair tüm soruları iletişime geçere yetkililerimize danışabilirsiniz.

Japonya vizesi başvuru formu