Vize işlemlerinizi yapıyoruz. Markamız sektörde 10. yılında tecrübemiz ise 20. Bize güvenin! Lihtenştayn vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Lihtenştayn vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Lihtenştayn vizesi için bizi arayın.

Lihtenştayn, İsviçre ve Avusturya’nın arasında Alpler’in ise merkezinde bulunmaktadır.  Avrupa’nın en küçük ve ilgi çeken ülkelerindendir. Oldukça küçük olan ülkenin başkenti Vaduz’dur. Küçük olmasına karşın sahip olduğu değerlerle ziyaretçileri mest ediyor. Lihtenştayn’a gitmek isteyen ziyaretçilerin Lihtenştayn vize başvurusunda bulunmaları gerekiyor.

Ucuz Lihtenştayn vizesi isteyenler..

Ülke her ne kadar küçük olsa da görülmesi gereken yerler açısından olduça büyük bir zenginliğe sahiptir. Pek çok müzesi bulunmaktadır. Bunlar arasında sanat müzesi, hazine odası, ulusal müze, Vaduz Kalesi, parlemento evi gibi yerler bulun makla beraber ünlü üzüm bağları bulunmaktadır.

Ucuz Lihtenştayn Vizesi - Lihtenştayn vize işlemleri

Ucuz Lihtenştayn Vizesi

Lihtenştayn resmi dili Almanca’dır. Balzers kasabası kilise şatosu ile turistlerin ilgi odağı konumunda. Triesenberg ve Schellenberg de yine turistik gezi açısından oldukça ilgi çeken yerler arasında. Liechtenstein mutfağı Almanya, Avusturya ve İsviçre mutfağından esintiler taşısa da kendine has bir yemek kültürüne sahiptir.

Şahane mimarisi, kilise ve şatoları, sakin ve huzurlu bir ülke olarak bilinmektedir. Avusturya ve İsviçre arasında düzlük bir alanda kurulmuş olsa da Lihtenştayn, heybetli büyük karlı dağları mevcuttur. Avrupa’nın en z engin ülkesi olan ülke bunu gayri safi milli hasılasıyla belli ediyor. Lihtenştayn vizesi alanlar ülke güzelliklerini yaşama keyfini çıkaracak.

Ülkenin başkenti Vaduz her ne kadar küçük olsa da 30’dan fazla bankası mevcuttur. Peter Kaiser Caddesi  şehrin en önemli caddesidir. Sokaklarda pek çok ilgi çeken heykel görmek mümkündür. Şarap Üretim Merkezi, Liechtenstein Ulusal Müzesi, Prensin Bağları, Çağdaş Sanat Müzesi, St. Florin Katedrali, Posta Pulları Müzesi gibi mutlaka gezilip görülmesi gereken yerleri vardır. Lihtenştayn vizesi almış olanlara ucuz uçak bileti bizden.

Lihtenştayn vize işlemleri

Lihtenştayn schengen üyesi ülkelerden birisidir. Bu nedenle umuma mahsus bordo pasaportlu kişilerin vize alması gerekmektedir. Hizmet, hususi ve diplomatik pasaportlu kişiler ise 180 gün içinde 90 günü geçmemek şartı ile vizeden muaf tutulmaktadır. Lihtenştayn vizesi işlemleri de AB standardındadır.

Ülkeyi ziyaret etmek isteyenlere firmamız Lihtenştayn vize başvurusu konusunda yardımcı olmaktadır. Her türlü evrak bilgilerinin verilmesi, evrakların takibi ve kon trolü, konsolosluğa evrakların teslimi ve konsoloslutan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi pek çok prosedür uzman yetkililerimiz tarafından yapılmaktadır. Siz de Lihtenştayn vize başvurusunda bulunmak istiyor ama hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf etmek istiyorsanız bize başvurun, yardımcı olalım.

Lihtenştayn Vizesi Başvuru formu

    • Lihtenştayn vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.