Acentamız vize hizmetleri vermeye devam ediyor. Ucuz Macaristan vizesi için bizi arayın. Macaristan vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz.

Karpatlarda kurulu olan Macaristan kuzeyde Slovakya, batıda Avusturya ve Slovenya, güneyde Sırbistan ve Hırvatistan, doğuda Romanya ve Ukrayna ile komşudur. Ülkenin başkenti Budapeşte’dir. Ondan sonra büyüklük açısından Segedin, Debrecen ve Pecs gelmektedir. Ülke AB, OECD, NATO, Visegrád Grubu ve Schengen üyesidir. Resmi dili Macarca’dır. Avrupa Birliği üyesi olmasına karşın para birimleri Forint’tir. Macaristan’ı ziyaret etmek isteyenlerin Macaristan vizesi almaları gereklidir.

Ucuz Macaristan vizesi almak isteyenler

Ucuz Macaristan Vizesi - Macaristan vize işlemleri

Ucuz Macaristan Vizesi

Ülkenin denize herhangi bir kıyısı bulunmamaktadır ancak Budapeşte’nin ortasından geçen Tuna Nehri ülkeyi baştan başa dolaşmakta, doğal güzelliği ile turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Nehir, Almanya’dan başlayıp Karadeniz’e dökülmekte, bu esnada 10 ülke ve 25 şehirden geçmektedir. Budapeşte çoğu kesim tarafından Doğu Avrupa’nın ve dünyanın en güzel kentlerinden birisi olara gösterilmektedir. Tarihi dokusu, kültür ve gece hayatı ile Budapeşte, Macaristan’ın incisi konumundadır.

Ülkede Avrupa mimarisinin pek çok başarılı örneğini bulmak mümkündür. Ayrıca fosil kalıntıları, jeolojik alanları antik Roma harabeleri ile dünyanın dört bir yanından ziyaretçi akınına uğruyor. Dünya Mirası olarak UNESCO tarafından listeye alınmış sekiz bölgesi mevcuttur. Türk, Batı ve Doğu Avrupa’nın kültür ve gelenek bakımından bir karışımı denebilir. Kültürel mirasları ile bir cazibe merkezi olan ülke, dünyanın her bölgesinden her sene turist ağırlamaktadır.

Ucuz Macaristan Vizesi

Macaristan hususi bordu pasaport için Türk vatandaşlarından vize talebinde bulunmaktadır. Ancak yeşil hususi, gri hizmet, siyah diplomatik pasaport sahipleri için 180 gün içinde 90 günü geçmeyecek şekilde vize muafiyeti tanımaktadır. Macaristan da schengen vizesine tabi bir ülkedir.

  • Macaristan vize işlemleri tamamlanır.

Macaristan’a alınan vize ile herhangi bir schengen ülkesini ziyaret etmek mümkündür. Ancak Macaristan’a alınan vize ile schengen ülkeleri gezilecek ise ilk olarak Macaristan’a girme koşulu mevcuttur. Ülkeye ucuz tatil fırsatları isteyen bizi takip etsin.

Macaristan vizesi almak isteyen vatandaşlarımıza profesyonel ekibimiz ile vize hizmeti sunmaktayız. Vize için gerekli belgelerin doğru bir şekilde bilgilendirilmesi, kontrolü ve eksiklerin tamamlanması, konsolosluğa belgelerin gönderilmesi ve konsoslosluktan gelen cevabı ilgili kişiye iletilmesi gibi pek çok işlemi gerçekleştirmekteyiz. Vize başvurusu için zaman harcamak istemiyor ve doğru bir yönlendirme ile hızlı bir şekilde Macaristan’a vize almak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçen, yardımcı olalım.

Macaristan Vizesi Başvuru Formu