Acentamız Norveç vizesi için de bütün işlemleri sizin adınıza gerçekleştirir. Norveç vize işlemleri tamamlanır, çözüm sunulur. Ucuz Norveç vizesi için bizi arayın.

İskandinavya Yarımadasının kuzeyini ve batısını ihtiva eden, Batı Avrupa’nın en kuzeyinde kalan bağımsız bir krallık olan Norveç ortalama yaşam süresinin 79 sene olduğu ve dünyanın en sakin, huzurlu, özgür ve refah ülkelerinden birisi olarak tanıtılmaktadır. kuzeyinde Barents Denizi, Kuzey Buz Denizi, Doğusunda Finlandiya, İsveç ve Rusya, batısı Atlantik Okyanusu (Norveç Denizi) ve güneyi Skagerrak ve Kuzey Deniziyle çevrilidir. Norveç’e seyahat etmek isteyenler Norveç vizesi için başvuru yapmak durumundadırlar.

Ucuz Norveç vizesi almak isteyenler..

Ucuz Norveç Vizesi - Norveç vize işlemleri

Ucuz Norveç Vizesi

Anayasal bir monarşi olan Norveç aslen bir krallıktır. Norveç Kraliyet ailesi sembolik gücü olan tarihsel bir değerdir. Bayrakları ulusal birliği ve dayanışmayı ifade etmektedir ve halk için oldukça değerlidir. Devlet ve kamu kurumlarında bayrak için kısıtlama getirilmiş olsa da halk istediği yerde bayrak asabilir. Özellikle ülkede birinin doğum günü ise o kişinin kapısında bayrak asılması yaygın bir gelenektir.

Norveç baskıcı ve kültürcü bir geleneğe sahip değildir, her şey tamamen saygı üzerine kuruludur. Popüler kültür ve teknolojiye kolay adapte olsalar da ulusal tarih ve değerlerine sahip çıkmaktadırlar. Ayrımcılık, mobbing gibi kötü muamelelere karşı birçok konuda kurs ve seminerler düzenlemektedirler. Tüm Norveç halkının bilgisi ve eğitimi güncellenme üzerinedir. Kültürel mirası, ve doğası ile dikatleri çeken Norveç’e pek çok turist gelmekte ve buranın doğal güzellikleri ile buluşmaktadır. Ucuz Norveç vizesi isteyenler bizi hemen aryabilir.

Norveç vize işlemleri

Norveç’e seyahat etmek isteyen kişiler şayet umuma mahsus bordo pasosuna sahip iseler vize almaları gerekmektedir. Ancak hizmet, hususi ya da diplomatik pasaport sahibi kişiler 180 gün içerisinde 90 günü geçmemek sureti ile vize işlemlerinden muaf tutulmuşlardır. Seyahat amacına göre Norveç Aile Ziyareti Vizesi, Norveç Turistik Vizesi, Norveç Ticari Vizesi, Norveç Şoför vizesi, Norveç Transit Vizesi gibi çeşitler bulunmaktadır. Norveç vize işlemleriniz için firmamız yetkilileri sizlere gerekli desteği vermektedirler.

Hangi amaçla olursa olsun Norveç’e gitmek isteyen ancak vize işlemleri için gerekli olmayan kişiler için Norveç vize işlemlerini firmamız tamamlamaktadır. Vize için gerekli belgelerin iletilmesi, evrakların kontrolü, konsolosluğa iletilmesi ve cevabın alınarak ilgili kişiye iletimesi gibi işlemlerimizi yetkililerimiz sizler için yapmaktadırlar.

Norveç Vizesi Başvuru Formu