TatilCity’nin vize işlemleri de yaptığını biliyor musunuz? Pakistan vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Pakistan vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Pakistan vizesi için bizi arayın. Tatilcity.net

Kendi meclisi, hükümeti, başbakanı olan, içişlerinde bağımsız, dışişlerinde merkezî hükümete bağlı eyaletlerden oluşan Pakistan’ın resmi adı Pakistan İslâm Cumhuriyeti’dir. Eyalet sınırları daha ço etni unsurlar göz önüne alınarak belirlenmiş durumdadır. Uzun süre İngiltere’nin ontrolünde kaldığından ülkede hala İngilizce yaygın olarak konuşulmaktadır. 17 şehirden meydana gelen beş eyalet arasında Sind, Pencab,  Belucistan, Pathanistan, Azad Keşmir bulunmaktadır. Ülkeyi ziyaret etmek isteyenler Pakistan vize başvurusunda bulunmalıdır.

Ucuz Pakistan vizesi almak isteyenler..

Pakistan’da resmi dil her ne kadar Urduca ve İngilizce olsa da etnik çeşitliliğin nedeni ile farklı diller de konuşulmaktadır. Halkın ortalama %97’si Müslümandır. Doğudan Çin, güneyden Umman Denizi, Batıdan İran ve Kuzeyden Afganistan ve Çin ile çevrilidir. Bu ülkeye çok ucuz Pakistan vizesi alıyoruz.

Ucuz Pakistan Vizesi - Pakistan vize işlemleri

Ucuz Pakistan Vizesi

Pakistan 1947 yılında Hindistan’dan kopmuş ve bağımsızlığını ilan etmiştir. Ancak ilk başlarda Bangladeş’e Doğu pakistan ismi ile bağlıı durumdaydı. Ülke, Muhammet Ali Cinnah önderliğinde kurulmuştur. İlk merkez Karaçi’dir fakat daha sonra İslamabad olmuştur.

Ülkede ortalama yüz altmış milyon insan yaşamakta ve özellikle iş gücü ile dikkatleri çekmektedir. Ülke genelinde ortalama üç bin civarında medrese bulunan ülkede İslami hassasiyetler oldukça önemlidir. Medrese genelinde ortalama bir milyon sekiz yün bin öğrenci eğitim görmektedir. Eğitim ortalama 11 sene sürmektedir.

Pakistan vize işlemleri

Pakistan sokakları ülkemizin doğu şehirlerine oldukça benzemektedir. O nedenle dolaşırken pe zorluk yaşanmamaktadır. Coğrafi özellikler sebebi ile halkın Türkiyeli insanlara oldukça benzeştiği gözlemlenmektedir. Pakistan Hükümeti umumi bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarına Pakistan vizesi için işlem uygulamaktadır. Ancak yeşil hususi, gri hizmet, siyah diplomatik sahiplerine vize uygulaması yapmamaktadır.

  • Pakistan vizesi alacaklar bize fiyat sormadan karar vermeyin!

Pakistan’ı ziyaret etmek isteyen kişilere vize işlemlerinde profesyonel ekibimiz ile yardımcı olmaktayız. Gerekli evrakların bildirimi, evrak kontrolü ve tamamlama, konsolosluğa gerekli evrakların teslimi ve konsolosluktan sonucun alınarak ilgili kişiye bildirilmesi gibi tüm süreç yetkililermiz tarafından yönetilmektedir. Hem zaman açısından hem de maddi açıdan tasarruf etmek isteyen herkes için Pakistan vize işlemleri başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Siz de Pakistan’a gitmek istiyor ama vize işlemleri için yeterli vaktiniz olmadığını düşünüyorsanız hemen irtibata geçin, işlemlerinizi sizin için biz tamamlayalım. Ülkeye çok ucuz uçak bileti buluyoruz.

Pakistan Vizesi Başvuru Formu

    • Pakistan vizesi işlemlerinde istenen evraklar için bizi arayın