Ucuz Polonya vizesi almak için bütün işlemleri gerçekleştiririz. 20 yıllık tecrübemiz ile vize alma konusunda bütün sorunlarınızı çözmeye talibiz. Polonya vize işlemleri tamamlanır, çözüm sunulur.

Avrupa’nın ortasında yer alan ve Baltık Denizine uzun bir kıyısı bulunan Polonya, yüz ölçümü 312.679 km² olan Orta Avrupa ülkeleri arasında sayılmaktadır. Güney-Batıda Çek Cumhuriyeti, Doğuda Belarus, Kuzey-Doğuda Rusya ve Litvanya, Batıda Almanya, Güney-Doğuda Ukrayna ve Güneyde Slovakya ile komşu durumdadır. Ayrıca Polonya’nın eyalet sistemi ile yönetildiğini belirtmekte fayda vardır. Toplamda 16 eyaleti bulunmaktadır. Ülkeye gitmek isteyen vatandaşların Polonya vizesi alma işlemlerini mutlaka yaptırmaları gerekmektedir.

Ucuz Polonya vizesi almak isteyenler..

Ucuz Polonya Vizesi - Polonya vize işlemleri

Ucuz Polonya Vizesi

Her geçen gün güçlenen Polonya demokratik bir ülke, istikrarlı bir ekonomiye sahip olması ile Avrupa’nın önde gelen ülkelerinden birisidir. Ülke 1999 yılında NATO’ya üye olmuş ayrıca 2004 yılından beri de Avrupa Birliği üyesidir.

Schengen üye ülkelerinden birisidir. Polonya’nın turistik açıdan görülmesi gereken oldukça fazla yeri bulunmaktadır. Tarihi kilise müzeleri bulunan ülke bu bağlamda zengin bir kültüre ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi boyunca pek çok savaş görmüş olan ülke tamamıyla haritadan silinmiş, tüm zorluklara rağmen yeniden toparlanmayı başarmış ve bünyesindeki değerleri daima taşımayı bilmiştir. Polonya’ya vize alma konusunda yardım için bize ulaşın!

Ülkedeki istikrarlı ekonomi dünyadaki çalkantılara rağmen neredeyse hiç zarar görmemiştir. Bu sebepledir ki Avrupa’nın diğer bölgelerinden yatırımcıların ilgisini yıllardır çekmektedir. Polonya Hükümeti tarafından vize zorunluluğu mevcuttur. Umumi bordo pasaport sahipleri vizeye başvurmalıdır. Fakat yeşil hususi, gri hizmet, siyah diplomatik pasaport sahipleri vize işlemlerine tabi olmamaktadır. Polonya vizesi alanlara ucuz uçak bileti bizden!

Polonya vize işlemleri

Polonya schengen üyesi bir ülke olduğundan Polonya vizesi ile diğer schengen ülkelerini gezmek mümkündür. Fakat Polonya’dan vize alarak diğer schengen ülkelerine gitmek isteyen vatandaşların öncelikle Polonya’ya giriş yapmaları gerekmektedir. Polonya vizesi ile diğer ülkelere doğrudan bir geçiş söz konusu olmamaktadır. Vize başvurusu için seyahatten önceki 3 ay uygun olmaktadır. Ayrıca Polonya vize başvurusunda bulunacakların parmak izleri de alınmaktadır.

Polonya’ya gitmek isteyen vatandaşlarımız için vize işlemlerini yetkili temsilciliğimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Hem zaman hem de maddi yönden tasarruf etmek isteyen kişiler firmamıza başvurarak bizden gerekli evrak listesini alabilir ve işlemleri hızlandırabilir. Yetkililerimiz tamamlanan evrakların kontrolünü yapmakta ve konsolosluğa göndermektedir. Siz de Polonya vize işlemleri için zaman harcamak istemiyor ve en hesaplı şekilde işlemlerinizin tamamlanmasını istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin.

Polonya vizesi başvuru formu

    • Polonya vizesi almak için gereken evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayın.