Portekiz vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Portekiz vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Portekiz vizesi için bizi arayın!

“Karanın bittiği denizin başladığı yer” olarak anılan Portekiz Avrupa’nın denize açılan batı sınırı olarak bilinmektedir. Ülkede modern teknolojiden tutun da geleneksel balıkçılık, hayvancılığa kadar her yaşam tarzı iç içe geçmiş bu da ülkenin daha bitişik ve bütünleşmiş olmasına katkı sağlamaktadır. Şaşırtıcı güzellikteki sahilleri, yeniliğe açık olan şehirler, geleneksel köyler, kırsal alanlar ve pek çok kültürel mirasa sahip Portekiz ziyaretçilerini her daim şaşırtıyor. Ülkeyi ziyaret etmek isteyenler Portekiz vize başvurusunda bulunmak zorundadırlar.

Ucuz Portekiz vizesi almak isteyenler..

Ucuz Portekiz Vizesi - Portekiz vize işlemleri

Ucuz Portekiz Vizesi

15. yüzyıl Angra do Heroismo limanı ile Foz Coa’da ki tarih öncesi çizimler Portekiz’i görülmeye değer bir yer haline getiriyor. Afrika’ya, Güney Amerika’ya ve Doğu’ya doğru yapılan tüm ticaret gemilerini zamanında domino eden Portekiz bir zamanlar oldukça güçlü bir deniz krallığına sahipti. Portekiz halkı günümüzde neşeli, dost canlısı, sevecen bir topluluk olarak bilinmektedir. Altın kumsalları ve sıcak ikliminin adeta insanları yansıttığını söylemek mümkündür. Portekiz’de istediğiniz herhangi bir yere yaya, bisikletli ya da at sırtında gidebilirsiniz.

Türk vatandaşları Portekiz’e gitmek için eğer umumi bordo pasaportları varsa vize işlemlerine tabidir. Fakat gri hizmet pasaportu, siyah diplomatik pasaport, yeşil hususi pasaportu olanlar ülkeye yapacakları turistik gezilerde, transit geçişlerinde Schengen alanına ilk giriş tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde ülkede toplam ikamet süresi altı aylık zaman zarfında 90 günü aşmayacak şekilde olmak sureti ile vize muafiyeti söz konusudur.

Portekiz vize işlemleri

Portekiz schengen vizesine tabi ülkeler arasındadır. Yani Portekiz vizesi ile diğer schengen ülkelerine gitmek mümkündür. Fakat Portekiz vizesi ile schengen ülkelerine gidilmek isteniyorsa mutlaka ilk önce Portekiz sınırlarına girmek gerekmektedir. Portekiz vizesi ile diğer ülkelere direkt olarak geçişe izin verilmemektedir. Vize işlemleri ülkeye seyahatten 15 gün önce tamamlanmalıdır. Başvuruda parmak izi de alınmaktadır.

Portekiz vize başvurusu yapmak isteyenler için firmamız yetkilileri sizlere yardımcı olmaktadır. Belgelerin tam listesinin ulaştırılması, evrak kontrol ve takibi, konsolosluğa evrakların gönderilmesi ve konsolosluktan gelecek cevabı ilgili kişiye iletme gibi tüm süreçleri uzman ekibimiz yönetmektedir. Siz de hem zamandan hem de maddiyattan tasarruf ederek Portekiz vizesine başvurmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ucuz tatil planlayanlar web sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti satın alabilir.

Portekiz Vize Başvuru Formu