Güney Avrupa’da bir devlet olan San Marino, güney ve batıdan Marches Bölgesi, kuzey ve doğudan Emilia-Romagna Bölgesi olmak üzere İtalya topraklarıyla çevrelidir. Avrupa’nın üçüncü küçük ülkesi olmakla beraber Nauru’dan sonra dünyanın en küçük cumhuriyeti özelliğini taşır. Başkenti San Marino olan ülkeye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız San Marino vize başvurusu hakkında firmamızdan detaylı bilgi alabilirler. San Marino vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. San Marino vize işlemleri tamamlanır. Ucuz San Marino vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz San Marino vizesi almak isteyenler..

Orta İtalya’nın birçok bölgesinden daha soğuk olmasının nedeni deniz düzeyinden yüksekliğidir. Ancak buna rağmen iklim genel manada ılıman seyretmektedir. En yüksek sıcaklık temmuz ayında 26 derece olmakla beraber en düşük sıcaklık ocak ayındadır. Ortalama yıllık yağış oranı 560-810 mm arasında değişkenlik göstermektedir.

Ucuz San Marino Vizesi

Ucuz San Marino Vizesi

Ülkede Akdeniz maki topluluklarına rastlanır. Bunun haricinde kozalaklı ve yaprak döken ağaç çeşitleri olan karaağaç, kavak, meşe ve çama rastlanır. Ayrıca zeytinlik ve üzüm bağlarına da sıklıkla rastlanmaktadır. Kirpi, gelincik, tavşan, tilki ve porsuk ülkede yaşamakta olan başlıca memeli canlılardır.

San Marino’da turizm en hızlı büyümekte olan sektör olarak ortaya çıkmaktadır. İtalya’dan günübirliğine gelen turistler turistlerin en büyük kesimini oluştururlar. Buğday, bağcılık, çiftçilik ürünleri tarımsal faaliyetlerde öne çıksa da hafif endüstri ve turizmin yanında çok büyük değer taşımamaktadır. Çinicili, kağıt, boya, mobilyacılık, dokuma, metal işleme gibi hafif endüstri sektörleri, şarap Gayri Safi Milli Hasılaya katkısı bulunan ana etkenler olmakla beraber dış satımın da büyük bir bölümünü oluşturur ki bu da oldukça önemli bir pay demektir. İşlenmiş maddeler, besin, petrol dışalım mallarını oluşturmaktadır. İtalya ile ülke arasında serbest ticaret anlaşması bulunmaktadır. Turistik açıdan San Marino’da dikkatleri çeken ve görülmesi gereken yerler olarak; San Marino Tepesi, Aziz Fransis Müzesi, Aziz Marino Bazilikası, Hükümet Konağı ve Orta Çağ Burçları öne çıkmaktadır.

San Marino vize işlemleri

San Marino’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız için ucuz San Marino vizesi alıyoruz. Vize işlemlerine dair detaylı bilgiyi firmamızla irtibata geçerek alabilirler. Diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi San Marino vize işlemleri için de her türlü vize destek hizmetini vatandaşlarımıza sağlamaktayız. Yetkililerimiz aklınıza takılan tüm soruları cevaplamakla beraber vize işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamaktadırlar.

San Marino vizesi başvuru formu

  • San Marino vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.