Senegal, güneyinde Gine ve Portekiz Ginesi, kuzeyinde Moritanya, batısında Atlantik Okyanusu ve doğusunda Mali ile çevrelenen bağımsız bir devlettir. Ülkeye seyahat etmek isteyenler öncesinde Senegal vize başvurusunda bulunmalıdır. Senegal vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Senegal vize işlemleri en kolay ve hızlı şekilde tamamlanır. Ucuz Senegal vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Senegal vizesi almak isteyenler..

Ülkenin yarıdan fazlası dalgalı arazilerle çevrilidir. Bu araziler ortalama 200 m civarındadır. Yükseklik güneydoğusunda yer alan  Fouta Djallon Dağlarından başlar. Ülkedeki en yüksek doruk burasıdır.

Ucuz Senegal Vizesi

Ucuz Senegal Vizesi

Yağış miktarları göz önüne alındığında ülkede 3 ayrı bitki örtüsünden söz etmek mümkündür. Ülkedeki en büyük nehirler olan Saloum, Casamance ve Gambia’nın suladığı dört ayrı bölge çeşitli bitki örtülerine sahiptir. Özellikle Sudanik bölgesindeki ipek, kıyılarda akasya fundalıkları, baobab ağaçları, tropikal mangrov ormanları dikkatleri çeker.

Nüfus olarak Senegal 7.400.000 bir rakam teşkil eder. Kilometreye 38 kişi düşer. Nüfus artışı yıllık yüzde 2.9 civarındadır. Nüfusun geneli şehir hayatı sürer. Ortalama yüzde 10’luk bir bölümü başkent Dakar’da hayatını sürdürür.

Ucuz Senegal Vizesi

Yüzde 95’lik bölüm Müslümandır. Bununla beraber bir miktar Hristiyan da mevcuttur. Serer ve Diola kabileleri haricindeki grupların haricindeki büyük bir bölüm 19. yüzyıl sonlarına doğru İslamiyeti kabul ettiği görülür.

Resmi Dili Fransızca olan ülkenin uzun yıllar boyunca Fransız baskısı altında yaşadığı bilinir. Buna rağmen her kabilenin kendilerine ait bir kabile dili de bulunur. Bunlar arasında Mandingo, Fulani ve Volof en çok tercih edilendir.

Senegal’in ekonomisi genellikle tarım üzerin den şekillenir. Yer fıstığı yetiştiriciliği yaygındır ve bu da ekonomiye destek sağlar. Ancak son dönemde üretim bakımından azalma gözlenlenir. İşçi gücünün yüzde 70’lik bir kısmı tarımdadır. Önemli tarım ürünleri arasında; süpürgedarısı, pirinç ve darı gelir. Hayvancılık bakımından pek gelişme gösteremeyen ülke genel olarak koyun, keçi ve sığır yetiştirir. Bugün ülke topraklarının yüzde 15’lik bir kısmı ekim için elverişli durumdadır.

Senegal vize işlemleri

Senegal’e gitmek isteyenler Senegal vize işlemlerini tamamlayarak ülkeye giriş yapabilir. Senegal vize işlemleri için firmamız gerekli desteği veriyor. Hem hızlı, hem ekonomik yöntemlerle ucuz Senegal vizesi alıyoruz. Vize işlemleriniz için firmamız yetkilileri ile irtibata geçebilir ve vize işlemlerinizi uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Senegal Vizesi Başvuru Formu