Okyanusya’da adalar devleti olan Solomon Takımadaları, Bougainville ve Buka Adaları’nı yani Papua Yeni Ginesi’nin bir bölümünü oluşturan adaları içerisine alır. Adalar, Güneybatı Pasifik’te Papua Yeni Ginesi’nin yaklaşık 1.000 km. doğusunda yer almaktadır. 21 büyük ve yüzlerce küçük ada takımadaları oluşturmaktadır. Bu adalar 1.500 km’lik bir alana yayılım göstermektedir. Başkenti Honiara olan ülkeye gitmek isteyen vatandaşlarımız Solomon vize detaylarını firmamızı arayarak öğrenebilirler. Solomon vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Solomon vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Solomon vizesi için bizi arayın.

Ucuz Solomon vizesi almak isteyenler..

Solomon adasını oluşturan bazı olkanik kökenli adalarda, günümüzde faal 30’u aşkın yanardağ bulunmaktadır. Irmaklarla parçalanmış dağlık bölgeler özellikle büyük adalarda geniş bir alana yayılmaktadır. Genel olarak küçük adalar sivri mercan kayalıklardan meydana gelmiştir. Büyük adaların özelliği alçak bir düzlüğe doğru alçalma göstermesidir. Bu alçalma durumu ile beraber tepeler giderek fundalıklı yamaçlara, daha sonra hindistancevizi, palmiye ve kumsallara dönüşür.

Ucız Solomon Vizesi

Ucuz Solomon Vizesi

Adalarda tropikal deniz iklimi etkisi gözlemlenir. Akşamları dağlardan ve okyanustan esen rüzgarlar kıyı şeridinin sürekli sıcak havasını ılıman bir konuma getirir. Isı gündüzleri 32 dereceye kadar çıkarken geceleri 20 dereceye kadar düşmektedir. Yağmur mevsimi kasımdan nisana kadar sürer. Bu dönemde kuzeybatı ve batıdan esen rüzgarlar bazen kısa süreli kasırgaya sebebiyet verebilir.

Tarım sektörü ülkenin GSMH’nın yüzde 65’ini oluşturur. İşgücünün ise yüzde 75’lik bir bölümünü oluşturmaktadır. Endüstri sektörü yüzde 5’ini oluştururken yüzde 6’lık bir istihdama konu olur. Boksit ve fosfat gibi maden yatakları şu an için işletilememektedir. Halkın ortalama yüzde 90’lık bir kesimi kendisi meyve sebze yetiştirir ve bu yetiştirdikleri ile ayrıca balık avlama ile kendisini geçindirir. Kurutulmuş Hindistan cevizi içi olan kopraya, döviz getiren başlıca üründür. Ayrıca 1980’lerden bu yana kakao, kereste ve balık önemini korumaktadır. Pirinç, ton balığı konservesi, palmiye yağı fabrikaları üretim çeşidini artırmak maksadı ile kurulmuştur. Devlet, turizm girişimlerini desteklemektedir. Başlıca dış satım ürünler arasında kakao, palmiye yağı, kereste, kopra, balık bulunmaktadır.

Solomon vize işlemleri

Solomon Adaları’na seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın Solomon vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Ucuz Solomon vizesi alıyoruz. Vize işlemleri için firmamız her türlü desteği vatandaşlarımıza sağlamaktadır. Solomon vizesine dair aklınıza takılan tüm soruları firmamız ile irtibata geçerek sorabilir, işlemlerinizi en hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Solomon vizesi başvuru formu

  • Solomon vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.