Dünyanın her noktasına en kolay şekilde vize yapıp, Türkmenistan vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Türkmenistan vize işlemleri tamamlaıyor. Ucuz Türkmenistan vizesi için bizi arayın.

Hazar Denizi’nin ise doğusunda yer alan Türkmenistan, Kazakistan ve Özbekistan’ın güneyindedir. Tarihi ve kültürüve doğal güzellikleri ile Türkmenistan oldukça ilgi çeken ülkeler arasında baş gösterir.Ülkeyi ziyaret etmek için Türkmenistan vize başvurusu yapılması gerekir.

Ucuz Türkmenistan vizesi almak isteyenler..

Yeryüzü şekilleri bakımından genelde düzlükler söz konusudur. Karakum çölü, ülkenin yüz ölçümü bakımından büyük bir kısmını oluşturur. Ülkenin güney tarafında ise az miktarda da olsa dağlık bir alan mevcuttur.

Ucuz Türkmenistan Vizesi - Türkmenistan vize işlemleri

Ucuz Türkmenistan Vizesi

Sert bir karasal iklime sahip olan Türkmenistan’in doğal bitki örtüsü bozkır olmakla beraber, dağlık alanlarda seyrek şekilde ormana da rastlanır. Temelde ülke ekonomisi tarıma dayanır ve tarım, yağış az olduğundan ancak sulanabilen kısımlarda yapılır.  Pamuk, tarım ürünü olarak en fazla yetiştirilen üründür. Bunun dışında mısır, buğday, arpa ve sebze çeşitleri de bulunur. Tatil City olarak en hızlı ve güvenilir şekilde Ucuz Türkmenistan vizesi alıyoruz.

Yün ve astragan kürk üretiminde önemli yeri bulunan karakul denilen koyunlar yetiştirildiğinden olup hayvancılığın ekonomiye etkili bir katkısı mevcuttur. Hazar kıyılarında yapılan balıkçılık da önemli olmakla beraber halıcılık da yapılır. Yer altı kaynakları da oldukça zengindir. Maden kömürü, petrol, doğal gaz, manganez, kurşun, kükürt ve krom üreticiliği başta gelir. Türkmenistan’da ucuz tatil fırsatı yakalamak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Türkmenistan’ı ziyaret eden turistler için gezip görülmesi gereken önemli uğrak yerleri; Nisa, Cehennem Kapısı, Türkmen Halı Müzesi, Bağımsızlık Anıtı, Gonur Depe, Mary Müzesi, Aşkabat Şehri ve Tarafsızlık Anıtıdır.

Türkmenistan’a gitmek isteyenler bordo pasaport sahibi iseler mutlaka Türkmenistan vizesi işlemlerini yaptırmalıdır. Bunun dışında hizmet, diplomatik, hususi pasaportu bulunan kişiler ülkeye yapacakları seyahatte 30 güne kadar vizeden muaftır; fakat bu kişilerin seyahat öncesinde mutlak suretle Türkmenistan’dan davet temin etmeleri önemlidir. Diplomatik pasaportlu kişiler ise resmi amaçla yapacakları seyahat öncesinde diplomatik yöntemlerle ülkeye kabul gören makamlarla iletişime geçmelidir.

Türkmenistan vize işlemleri

Her türlü evrak işlemleri ve konsoloslukla bağlantı kurma gibi prosedürler firmamız yetkilileri tarafından yapılıyor. Siz de Türkmenistan vizesi işlemlerini güvenilir, hızlı ve ekonomik bir şekilde tamamlamak istiyorsanız bizimle irtibata geçin.

Türkmenistan Vizesi Başvuru Formu