Amerika vizesi almak için yapılması gereken vize işlemlerini hızlı sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 20 yıllık tecrübemizle ucuz Amerika vizesi için bizi arayın. İlkelerimiz, öz güvenimiz  ve saygınlık prensiplerimiz ile bütün vize prosedürlerini sizler için kolaylaştırıyor.

Hemen herkesin hayalinde mutlaka bir Amerika seyahati vardır. Amerika kültürel ve doğal zenginlikleri ile dünyanın en çok ziyaret edilen ülkeleri arasındadır. Keyifli bir turizm destinasyonu olan ülke Amerika vize işlemleri eksiksiz bir şekilde yapıldığı takdirde ülkeye girmeyi mümkün kılıyor.

Amerika vizesi almak isteyenler..

Amerika Vizesi

Amerika Vizesi

Amerika vize işlemlerinde Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil), Diplomatik (Siyah) olmak üzere her tür pasaport için vize istemi vardır. Pasaportun süresinin en az 5 yıl olması gerekir. Önemli olan nokta kısa süreli pasaportların yetkililerce ön yargı ile karşılanmasıdır. Bir senelik pasaportlarda vize alımı zorlaşır.

Eğer daha önceden schengen vizesi almış ve Avrupa’da herhangi bir ülkeye gitmişseniz vize almanız kolaylaşır. 1 saatliğine herhangi Avrupa ülkesinde bulunmanız bile Amerika vizesine kapı açar. Amerikan konsolosluğunun istediği tüm evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekir. Ne kadar çok tamamlanmış doğru belge olursa kabulünüz açısından bir o kadar olumlu yönde olur.

Amerika Vizesi İşlemlerinizi Sizin İçin Yapıyoruz

Şayet bir firmada çalışıyorsanız firmadan orada çalıştığınıza dair bir belge almayı ve sigorta, maaş bordrolarını eklemeyi unutmamalısınız. Banka hesabınızda formaliteden 2000-3000 dolar bulundurmanız tavsiye edilir. Bu parayı koyacak imkan yok ise bankamatikten yapılan para işlemlerinin listesini eklemeniz yararınıza olur.

Ekibimiz Amerika Vizesine sahip olmanız adına tüm prosedürleri dikkatler takip eder ve konsoloslukla aranızdaki iletişimi sağlar.

Amerika Baş Konsolosluğu tarafından belirlenene kurallar vardır. Amerika vize süreci konusunda en yeni bilgiler web sitemizde yayınlanır. Ülkeye gitmek için vize hakkında tüm sorularınızı bize ulaşarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Amerika vize işlemleri - Amerika Vizesi

Amerika vize işlemleri – Amerika Vizesi

Ucuz Amerika Vizesi

Amerika Birleşik Devletleri göçmenlik yasasına uygun olarak Amerika vize tipine göre başvuru kabul eder. ABD vize başvurusunun onaylanması için bazı prosedürlere sahiptir. Diplomatik ülke temsilciliklerinin belirlediği bu şartların tamamını taşıyor olmalısınız.

Amerika Vize İşlemleri

ABD Konsoloslukları ülke güvenliği adına vize işlemlerini titizlikle takip eder. ABD vize başvurularının tamamında kişinin yaşı, mesleki durumu ve her türlü umumi bilgisi kontrol edilir.

Camilia Travel
+90-212-659-1202

Amerikan Vizesi Online Başvuru Formu

    Amerika seyahati gerçekleştirecek tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatleri öncesinde pasaport kategorisi fark etmeksizin Amerika vize işlemlerini başlatmalıdır. Amerika seyahatinde bulunacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Amerika vizesi alarak seyahat etmeleri zorunludur.Amerika’ya ziyaret edecek kişinin tatil planından 6 veya 8 hafta önce  Amerika vize işlemlerine başlaması gerekir.

    Amerika Konsolosluğu Göçmen olmayan başvuru sahibine ülkeye ziyaret dışında eğitim veya çalışma amacıyla geçici kalma hakkı tanır. Amerika Vizesi Diplomatik ve Resmi Vize, Turizm Vizesi, İş Amaçlı Vize, Transit Geçiş Vizesi, Öğrenci ve Değişim Programı Vizesi, Geçici Çalışma Vizesi olarak farklı kategorilere ayrılır.

    Uzman ekibimizde dünyanın her yerine kolaylıkla vize işlemleri yapılabilir. Ucuz otel, uçak bileti ve her türlü paket turlar planlarız. Üstelik dünyanın her yerine.