Belçika vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Tecrübemize güvenin, kendinizi bize emanet edin. Ucuz Belçika vizesi için bizi arayın. Belçika vize işlemleri sorunsuz tamamlanır.

Belçika, Avrupa’nın nüfus yoğunluğu bakımından en yüksek ülkelerinden biri olmakla beraber 3 bölgeden oluşan federal bir devlettir. “Başkentler Bölgesi” olarak da anılan Brüksel ayrıca Avrupa Birliğinin de başkenti sayılmaktadır. Belçika özellikle renkli ve canlı akşamları ile bilinir. Her yerde gece gündüz demeden gezen insanlar, ışıklarla süslenmiş dükkanlar, oteller ve doğal güzellikleri ile bir adeta bir cazibe merkezidir. Dünya üzerinde seyahat etmeyi seven pek çok insan mutlaka Belçika’ya uğramıştır. Belçika’ya seyahat etmek için ise Belçika vizesi almak gerekmektedir.

Ucuz Belçika Vizesi almak isteyenler..

Belçika vizesi - Belçika vize işlemleri - Ucuz Belçika vizesi

Ucuz Belçika Vizesi

Belçika Schengen Bölge üyesi bir ülkedir. Bu nedenle Türk vatandaşların Belçika seyahati yapabilmeleri için Belçika vize uygulaması şartlarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Hususi yeşil pasaport, gri pasaport ve siyah pasaporta sahip kişiler ise eğer Belçika’ya seyahat sebebi turistik, ticari veya aile ziyareti ise vizeden muaf tutulmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti resmi pasaport sahipleri Belçika’ya 180 gün içerisinde 90 gün ikameli seyahatlerinde belgelerin geçerlilik süreleri dikkate alınarak vizesiz giriş yapabilmektedirler. Pasaport türü ne olursa olsun Belçika’ya vize ya da vize muafiyeti ile seyahat yapan kişilerin pasaport sürelerini kontrol ederek ülkeye giriş yapmaları önemlidir. Çünkü Belçika sınırlarının terk edilmesinin ardından en az 3 ay daha geçerlilik süresinin olması gerekir. Son 10 sene içinde alınmış en az 2 boş sayfası mevcut ve Belçika seyahati sonrasında 3 ay geçerliliği bulunan pasaportlar vize adına gereken şartlar arasında bulunmaktadır.

Belçika vize başvuru işlemleri

Belçika vize başvurusu esnasında Konsoloslukların Belçika vize başvuru sahibi hakkında detaylı ve doğru bilgi alabilmeleri için formda belirtilen soruların düzgün bir şekilde cevaplanması önemlidir. Bununla beraber Belçika vizesi başvuru formları doldurulurken yazıların okunaklı olması ve tükenmez kalem ile imzalanması gerekir. Belçika vize başvuru formdu doldururken ekte belirtilen belgelerin de hazır edilmesi gerekir. Yani belgeyi doldururken formda yazılan bilgilerin belgeler ile desteklenmesi önemlidir.

Belçika vize başvurusu için firmamız vize temsilciliği ile irtibata geçerek vize işlemlerinizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Gerekli belgeler, belge takibi, konsolosluğa ulaştırma ve cevaplanmış vizelerin geri alınması gibi pek çok detayı firmamız sizin için gerçekleştirmektedir.

Tatil city markası, sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edecek. Vize işlemleri için ofisimiz hizmetinizde.

Belçika Vizesi Başvuru Formu