Belize’ye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız, firmamız ile irtibat kurarak Belize vize işlemleri hakkında bilgi alabilirler. Belize vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Belize vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Belize vizesi için bizi arayın.

Orta Amerika’nın tropik ormanları ile Karayip Denizinin sakin suları arasında konumlanmış olan ülke, Kriol ve İspanyolca gibi geniş kültürlerin dil zenginliğine sahiptir. Etnik olarak 300.000 yerel kişinin bulunduğu ülkede Doğu Hindistan’dan Çinlilere, Maya’lara kadar geniş bir karışım söz konusudur.

Ucuz Belize vizesi almak isteyenler..

Ülkenin ilk resmi dili İngiliz kolonisi kökenler nedeniyle İngilizce’dir. Islak ve kuru havanın hakim olduğu ülke ağırlıklı olarak tropik bir mikro-iklimi altındadır. Mayıs-kasım ayları yağmur sezonu olmakla beraber kuru sezon denilen sezon ise şubat-mayıs aylarında görülür. Kasırga ve fırtınalar ise genellikle haziran-kasım arası dönemlerde ortaya çıkmaktadır. Sahil kesim sıcaklıklarının 25 dereceyi bulduğu şubat-mart ayları Belize’yi ziyaret etmek için en uygun zaman olarak görülmektedir. Belize yemekleri zengin çeşidi ile dikkatleri çeker. Batı Karayipler ve Meksika mutfağından pek çok lezzet Belize mutfağından turistlere sunulmaktadır.

Ucuz Belize Vizesi

Ucuz Belize Vizesi

Temel yiyecekler arasında tavuk, dana eti, domuz eti gibi et çeşitlerinin yanında Hindistan cevizi sütü bulunmaktadır. Ayrıca bunların yanında ikram edilen fasulye ve pirinç göz doldurmaktadır. Belize binden fazla adaya ev sahipliği yapmaktadır. Tropik deniz ve vahşi orman hayranlarının mutlaka görmesi gereken ülkeler arasındadır.

Ülkenin büyük bölümü ormanlarla kaplıdır. Bu bağlamda kerestecilik, önemli bir geçim kaynağıdır. Ağaç kesimi sıklıkla yapılmaktadır. Nemli alanlarda savan ve bataklıklar vardır. Yüksek ve kuru alanlarda ise sedir, çıralı çam, maun, ağaçları dikkat çeker. Mangrov ormanları ise kıyı kesimlerde konumlanmıştır.

Ekonomi açısından baıldığında tropikal tarım ürünlerinin önemli rol oynadığını görmek mümkündür. İşgücü açığı ülke nüfusunun azlığı nedeniyle fazladır. Tarım üretimi, toprakların vergilendirilmesi yöntemi ile çoğaltılmaya çalışılmaktadır.

Belize vize işlemleri

Belize’ye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız için Belize vize destek hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Diğer ülkelerde olduğu gibi Belize vize işlemlerinizde de aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayan firmamız prosedürlere uygun bir şekilde işlemlerinizi tamamlamaktadır. Siz de Belize’ye gitmek istiyor ancak vize işlemleri için nasıl bir yol izleneceğini bilmiyor ya da destek almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

Belize vizesi başvuru formu

    • Belize vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.