Güney Amerika’da yer alan ülkenin resmi adı Brezilya Federal Cumhuriyetidir.  Brezilya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Brezilya vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Brezilya vizesi için bizi arayın.

Güney Amerika kıtasının her anlamda en büyük ülkesi konumundadır. Komşuları arasında Peru, Kolombiya, Surinam, Guyana, Bolivya, Uruguay, Paraguay, Venezuela ile Fransız Guyanası yer almaktadır. Brezilya’ya gitmek isteyen vatandaşlarımız, Brezilya vize işlemleri için firmamızı arayarak gerekli bilgileri alabilirler.

Ucuz Brezilya vizesi almak isteyenler..

Brezilya, nüfusu 190.500.000 ortalamasıdır. Yüz ölçümü olarak ise 8.515.767 km2’lik bir alan söz konusudur. En büyük şehri Sao Paulo olmasına karşın başkent Brasilia’dır. Salvador ve Rio de Janeiro ise diğer önemli şehirleri arasında yer almaktadır.

Ucuz Brezilya Vizesi

Ucuz Brezilya Vizesi

Ülkede tropik iklim hakimdir. Ancak ülke geniş bir alana yayıldığından 5 çeşit iklim türünden de bahsetmek mümkündür. Sıcaklık ortalama 19-26 derece arasında değişim gösterebilmektedir.

Federal cumhuriyet yöntemiyle yönetilen ülke 200 milyona yakın nüfusuyla dünyada en kalabalık ülkeler arasında sayılmaktadır. Irksal manada ülke insanları farklılık gösterebilmektedir. Tüm tarihi boyunca Hollanda, Fransa ve Portekiz‘den göç almıştır. Brezilya ırkı için siyah, beyaz ve kızılderili karışımı denebilir.

İnanış bakımından yüzdelere ayırdığımızda nüfusun yüzde 81’lik kısmının Katolik olduğunu söyleyebiliriz. Yüzde 18’lik bir kesim Protestan olmakla birlikte geriye kalan yüzde 1’lik kısmı da Müslümanlar oluşturmaktadır.

Uzun yıllar Portekiz sömürgesinde kaldığı için ülkenin resmi dili Portekizcedir. Ancak ülke çok fazla farklı ırkatn göç aldığı için kullanılan dilin kendine has değişik özellikleri bulunmaktadır.

Dünyaca ünlü Rio Karnavalı’na ev sahipliği yapan ülkede danssız, futbolsuz ve plajsız bir yaşam düşünülememektedir. Nil’den sonra dünyada en çok su taşıyan nehir olan Amazon Nehri, Brezilya’da yer almaktadır. Milli yemeği Feijoada’dır. bu yemek domuz ve sığır etinden pişirilmektedir.

Brezilya vize işlemleri

Pek çok kültüre ev sahipliği yapan Brezilya’ya gitmek isteyenler, Brezilya vize işlemleri için gerekli bilgiyi firmamıza ulaşarak edinebilirler. Diğer tüm ülkelerde olduğu gibi Brezilya vizesi işlemleri için aklınıza takılan tüm soruları yetkililerimiz anında cevaplamakta ve sizlere gerekli desteği sağlamaktadır. Vize işlemlerinde belge listesinin gönderilmesi, belge kontrollerinin yapılması, konsolosluğa belgelerin gönderilmesi, konsolosluktan gelen cevabın ilgili kişiye iletilmesi gibi tüm süreçler firmamız yetkilileri tarafından profesyonel bir şekilde yürütülmektedir.

Brezilya vizesi başvuru formu

    • Brezilya vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.