Grenada, doğusunda Atlas Okyanusu yer alan Karayip Denizindeki ada ülkelerden biridir. Grenadines ile Grenada ada grubundan oluşur. Yıllarca İngiltere sömürgesi altında kalan bölge resmi dili İngilizcedir. Grenada’ya gitmek isteyenlerin seyahat öncesinde Grenada vize işlemlerini tamamlaması gerekir Grenada vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Grenada vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Grenada vizesi için bizi arayın.

Ucuz Grenada vizesi almak isteyenler..

Grenada’nın kuzeyi kumsal ve plajlarla çevrilidir. Adayı, kuzey-güney doğrultusundan geçen bir dağ serisi ikiye ayırır. Dağ sırasının en yüksek noktası ise 840 m yükseklikteki St.Catherine Tepesidir. Sarp vadiler bakımından ise oldukça zengin durumdadır. Granada vizesi ucuz fiyatlar ile alınabilir.

Ucuz Grenada Vizesi

Ucuz Grenada Vizesi

Granada’da nüfusun yüzde 84’ünü Afrika’dan getirilen zenciler oluşturur; yüzde 11’ini zenci beyaz karışımı melezlerden meydana gelir. Diğer kalan kısmı ise Avrupalılar topluluğudur.

Ekonomide hizmet ve tarım sektörü ön plandadır. GSMH’nin %6’sını tarım sektörü, % 9’unu ise sanayi ve imalat sektörü oluşturur. Hindistan cevizi tarımsal ürünlerde başı çeker. Ayrıca Grenada baharat adası olarak da bilinir. Turizm Grenada için ekonomik anlamda ciddi bir getiri sağlar.

Sahilleri ve eşsiz doğası ile Grenada turizm açısından oldukça ilgi çeken bir ülke konumundadır. Tropik deniz iklimine sahiptir ve sıcaklık değerleri hemen hemen her daim sabittir. Ancak yüksek yerlerde bu değerler değişebilir. Senelik sıcaklık ortalaması düz bölgelerde 28 derece civarı seyreder.

Sanayi açısından Grenada büyük atılımlarda bulunan bir ülke değildir. İhraç ettiği zirai ürünler arasında; Hindistan cevizi, kahve, narenciye, kakao, baharat, şeker, muz bulunur. Ancak tüm bu ürünlere rağmen en büyük gelir yine de turizmden sağlanır. Ülkeye gelen turist miktarı neredeyse ülkenin yarı nüfusu kadardır. Hayvancılık ve maden bakımından ülke zayıftır.

Grenada vize işlemleri

Grenada seyahati için vatandaşlarımız şayet bordo umumi pasaport sahibi iseler vizeye tabidir. Diplomatik, hususi ve hizmet pasaportu bulunan kişiler 90 güne kadar olan süreçte vizeden muaf tutulur. Grenada’ya gitmek isteyen vatandaşlarımıza firmamız vize hizmet desteği verir. Grenada’ya seyahat etmek isteyenlere Grenada vize işlemleri için firmamız tüm süreçte yardımcı oluyor. Ucuz Grenada vizesi alıyoruz. Vize başvurusuna dair detayları bizleri arayarak kapsamlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Grenada Vizesi Başvuru Formu