İtalya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiyoruz. İtalya vize işlemleri tamamlanır. Ucuz İtalya vizesi için bizi arayın!

İtalya Güney Avrupa’da, çizmeye benzer şekliyle dünya üzerinde dikkat çeken bir ülkedir. Aynı zamanda Akdeniz’in iki büyük adası olan Sicilya ve Sardunya İtalya’ya aittir. Komşuları ise Avusturya, İsviçre ve Fransa’dır. Rönesans’ın doğum yeri İtalya’nın Toskana eyaletidir. Yüzyıllar boyunca Batı uygarlığının merkezi olan Başkent Roma mimaride barok üslubunun doğuşuna tanıklık etmesi ile ünlüdür. Aynı zamanda Katolik Kilisesi’nin merkezi konumundadır. İtalya’ya seyahat etmek için İtalya vize başvurusu yapmak zorunludur.

Ucuz İtalya vizesi almak isteyenler..

Ucuz İtalya Vizesi - italya vize işlemleri - italya vizesi

İtalya Vizesi

Dünyanın en görkemli ve gelişmiş ülkeleri arasında yer alan İtalya, demokrasi ile idare edilen bir Cumhuriyettir. Ülkenin kuzey sınırında Alp Dağları yer alır. Alp Dağları İsviçre ile arasındadır. Hristiyanlığın Katolik mezhebi en yaygın olan inançtır. Bunun dışında Yahudilik, İslam, Budizm, Hinduizm gibi inanışlar da vardır.

Ülkenin turistik açıdan pek çok ilgi çeken tarihi değerleri bulunur. Para birimi Euro olan ülkede özellikle tekstil ve otomotiv sektör olarak başı çeker. Dünyanın en çok ziyaret edilen beşinci ülkesi konumunda olan İtalya Rönesans ve Barok üslubundan Roman ve Gotik sanat akımına kadar pek çok şeye hakimdir. Dünyaca tanınan ressamlar  Tintoretto, Caravaggio, Raphael, Bernini, Leonardo da Vinci, Donatello, Michelangelo, Angelico ve Titian İtalyandır.

İtalya vizesi

İtalya’yı seyahat etmek için umuma mahsus bordo pasaport sahibi kişiler İtalya vize işlemine tabidir. Hususi yeşil, hizmet gri, diplomatik siyah pasaportlu kişileri 180 günlük zaman diliminde 90 günü aşmamak kaydı ile vizeden muaftırlar. Ayrıca uzun süreli çalışma için ülkeye gidilmek isteniyorsa yine aynı şekilde vize başvurusunda bulunmak gerekiyor.  İtalya’ya gidecek olanlar web sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti alabilirler.

İtalya vize işlemleri

İtalya’ya seyahat etmek isteyenlere firmamız vize başvurusu için yardımcı oluyor. İtalya vize için gerekli belgelerin bilgilendirilmesi, varsa eksiklerin tamamlanması ve konsoloslukla iletişimin sağlanması için tüm detaylarla ilgileniyor. Siz de İtalya’ya seyahat etmek istiyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçin, yetkililerimiz yardımcı olsun.

İtalya vizesi başvuru formu