Resmi adı ile Kiribati Cumhuriyeti, takım adadan oluşan ve Büyük Okyanus’unun orta kesiminde konumlanmış bir ada ülkesidir. İngilizce resmi dili olmakla beraber Kiribati yerel dili de konuşulmaktadır. Kiribati’ye gitmek isteyen vatandaşlarımızın Kiribati vize işlemleri için başvurmaları gerekmektedir. Kiribati vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Kiribati vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Kiribati vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Kiribati vizesi isteyenler..

Ülkenin en yüksek noktası olan Banaba, volkanik etkinlikler sonucu ortaya çıkmış ve ortalama 80 m. yüksekliğinde, mercan ve fosfattan oluşmuş bir kütledir. Diğer adalı ise mercan adalarıdır veya mercan adacıklarının atolleri olmaktadır. TatilCity.NET Kribati uçak bileti de buluyor.

ucuz Kiribati Vizesi

ucuz Kiribati Vizesi

Sıcak, tropikal iklim Kiribati’nin çehresini oluşturmaktadır. Sıcaklıklarda ani iniş ve çıkışlar gözlemlenmez. Gündüzleri sıcaklık 27-34 iken geceleri nadir bir şekilde 21 derecenin altına düşmektedir. Yağışlar genellikle belirli bir mevsimde yoğun olur. Ekim-mart arası en yağışlı dönemdir. Adaların çoğunda yoğun bir şekilde hindistan cevizi ağaçları görülür. Ekmek ağacı, papau ağacı ve Pandanus palmiyesi daha nadir görülür. Ağaç altında büyüyen çalılara pek denk gelinmez.

İş gücü ülkede genellikle çiftçilik ve balıkçılıkla şekillenir. Ülke olarak balıkçılığın bir endüstri haline dönüştürülmesi çalışmaları yapılmaktadır. Tarımsal ürün olarak başlıca; muz, kopra, hindistan cevizi, meyve ve sebze yer almaktadır. Son dönemde palmiye yağı ve işlenmiş balık üretimi yaygınlaşmıştır.

Kiribati turizm açısından da oldukça ilgi çeken bir ülke konumundadır. Doğal alanları ve benzersiz plajları ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Temiz ve ışıltılı denizi, eşsiz koyları ile seyahat edenleri memnun etmektedir. Ayrıca dalmak için de Kiribati denizi son derece elverişlidir. Kiribati’de gezmek için ideal olan turistik yerler arasında; Palmyra Adası, Jarvis Adası, Vostok Adası, Caroline Adası, Gilberd Adaları, Line Adaları, Flint Adası bulunmaktadır. Başkent Tarava da doğal güzellikleri ile görülmesi gereken bir yerdir.

Kiribati vize işlemleri

Kiribati’ye seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız şayet hizmet, hususi ve umumi pasaport sahipleri iseler vize işlemleri için başvuru yapmak durumundadırlar. Diplomatik yani siyah pasaport sahipleri ise vizeden muaf tutulmuştur. Kiribati’ye gitmek isteyen vatandaşlarımız için firma olarak Kiribati vize desteği vermekteyiz. Kiribati’ye gitmek isteyip vize işlemleri için vakit bulamayan vatandaşlarımıza tüm prosedür işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Hemen bizimle irtibata geçerek Kiribati vize işlemleri için gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Kiribati Vizesi Başvuru Formu

    • Kiribati vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.