Tatil City vize departmanı hizmet vermeye devam ediyor. Ucuz Letonya vizesi için bizi arayın. Letonya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Letonya vize işlemleri tamamlanır.

Letonya Baltık Denizi kıyısında yer alan bir Avrupa Devleti konumundadır. Doğusunda Rusya, batısında Baltık Denizi, Kuzeyinde Estonya, güneyinde Litvanya ile çevrilidir. 21 Ağustos 1991 yılında SSCB’nin parçalanmasıyla birlikte tekrar bağımsızlığını ilan etti. 2004 yılında ise Avrupa Birliği’ne kabul edilirken ayrıca NATO’ya da kabul edilmiştir. Doğal güzellikleri ve festivalleri ile meşhur olan ülkeye gitmek için Letonya vize başvurusunda bulunmak gereklidir.

Ucuz Letonya vizesi almak isteyenler..

Ucuz Letonya Vizesi - Letonya vize işlemleri

Ucuz Letonya Vizesi

Ülke arazisinin yüzde 44’ünden fazlası ormanlarla kaplıdır. Muazzam bir akarsu ağı bulunmakla beraber binlerce göle sahiptir. Birçok türde yabani yaşam için Avrupa’nın en iyi korunmuş doğal cennetlerinden birisi konumundadır. 27 bini aşkın türde bitki ve hayvan mevcuttur ve bunlar doğal çevrede yaşamını devam ettirmektedirler.

Letonya vizesi almak için gerekli evraklar web sitemizde.

Fin-Ural kökenli Livonyalılar tek yerli azınlık olmasına karşın Letonlar, Letonya’nın yerli halkıdır. Letonya’nın şimdiki etnik karışımının sebebi 1935’te %77’den 1989’da %52’lik Letonlarda bir düşüşe sebep olan savaş sonrası göçlerin bir sonucu olmasıdır. Letonya vizesi alırız.

Rīga, Ventspils ve Liepāja’da üç büyük limanı bulunmaktadır. Bunlar geniş çapta küresel nakliyat ihtiyacını karşılamaktadır. Ventspils limanı Baltık Denizi bölgesindeki en kalabalık limanlardan biri olarak geçer. Ayrıca Kargo devir hızı açısından Avrupa’nın bir numarasıdır.

Yaz gün dönümünün kutlanması Letonya’da en eski ve en sevilen geleneksel bayram olmaktadır. Ortalama üç gün sürer ve Letonlarca ‘Jāņi’ olarak bilinen uzun yaz ortası festivali Haziranın 24’ünde sonlanır. Yemeklerin, şarkıların, dans ve içeceklerin, ritüellerin devam ettiği, gece yarısı güneşinin doğuşu ve batışının kutlandığı bir gecedir. Letonya vizesi alanlara ucuz uçak bileti burada.

Letonya vize işlemleri

Letonya, bir Avrupa Birliği ülkesidir. Bu sebeple Schengen üye ülkesidir. Ülkeye gitmeden önce mutlaka Letonya için zorunlu tutulmuş olan vize nin alınması gerekmektedir. Yeşil pasaportlu kişilerin vize almalarına gerek yoktur. Hizmet ve diplomatik siyah pasaportu bulunan kişiler de vizeden muaftır. Resmi pasaport sahipleri 6 ay içerisinde 90 günü geçmemek koşulu ile vizesiz giriş yapabilmektedirler. Letonya vize başvurusu yapmak isteyen kişilere firmamız gerekli desteği vermektedir. Siz de Letonya’ya gitmek ancak Letonya vizesi için zaman harcamamak hem de hesaplı bir şekilde işlemlerinizi tamamlamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin, yetkililerimiz yardımcı olsun.

Letonya Vizesi Başvuru Formu