Lüksemburg vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Acentamızın uzman personelleri bütün işleri takip eder ve en hızlı şekilde sonuçlandırır. Lüksemburg vize işlemleri sorunsuz tamamlanır. Ucuz Lüksemburg vizesi için bizi arayın!

Lüksemburg 57 kilometre genişliğinde yapısı ile ufak ve doğal güzelliği barındıran bir ülkedir. Herkesin hayran kaldığı dağları, dolambaçlı nehirleri, yemyeşil vadileri ile ülkeye giden turistleri mest eden bir yapısı bulunur. Sarp bölgelerde konumlanan şaraphaneleri ile dikkatleri çeker. Moselle Nehri boyuna sıralanmış ve başkentte parıldayan camdan gökdelenler ülkeye giren turistlere adeta her güzelliğin bir arada bulunduğu küçük bir tatil ülkesi vaadini veriyor. Lüksemburg’a gitmek isteyen Türk vatandaşları vizeye tabi tutuluyor. Ülkeye ziyaret edecekler Lüksemburg vize işlemlerini yapmak durumundadır.

Ucuz Lüksemburg vizesi almak isteyenler..

Ucuz Lüksemburg Vizesi - Lüksemburg vize işlemleri

Ucuz Lüksemburg Vizesi

Şehrin anlamı tıpkı kendisine yaşayacağı gibi ışıklı ülkedir. Dukalık sistemi ile yönetilen Lüksemburg kendi halinde bağımsız olarak varlığını sürdürür. Krallık olamayacak kadar küçük olduğundan Büyük Dukalık olarak kendisinden bahsedilir. Yüz ölçümü ülkemize vurduğumuzda neredeyse İstanbul’un yarısı kadardır. Nüfus olarak ise yarım milyonu bulur.

Ülke Kuzey Avrupa’da yer alır ve Belçika, Almanya ve Fransa ile komşu konumdadır. Ayrıca denize herhangi bir kıyısı olmayan ufak bir ülkedir. Başkent Lüksemburg’dur ve Avrupa ülkesine üye bir ülkedir.

Lüksemburg Avrupa Birliği üye ülkeleri arasında olmakla beraber bu birliğin kurucu ülkelerinden biridir. Ayrıca en zengin Avrupa ülkesi olarak bilinir. Lüksemburg’un Avrupa’daki statüsünü elde etmesinin nedenlerinden birisi de hiç şüphesiz yönetilme şeklidir. Ucuz uçak bileti web sitemizden satın alınarak bu ülkeye uçabilirsiniz.

Lüksemburg vize işlemleri

Lüksemburg’a ziyaret etmek isteyen Türkive vatandaşları umumi bordo pasaport sahipleri iseler vize başvurusu yapmalıdır. Lüksemburg schengen üyesi bir ülkedir. Eğer yeşil hususi, diplomatik siyah, gri hizmet pasaportları mevcut ise kısa süreli seyahatler için vize zorunluluğu vardır. Bu süre 180 gün içerisinde 90 günü kapsar. Lüksemburg vize işlemlerinizi firmamız sizin için yapar. Evraklar hakkında bilgilendirme, evrakların doğruluğu ve kontrol, evrakların konsolosluğa iletilmesi, konsolosluktan cevabın alınması ve ilgili kişiye bildirilmesi gibi vize işlem süreci uzman yetkililerimiz tarafından başarılı bir şekilde yönetilir. Siz de Lüksemburg vize başvurusunda bulunmak istiyor ama zamanınız kısıtlıysa sizler için firmamız bu işleminizi gerçekleştirir. Hemen arayın firmamız yetkilileri gerekli bilgilendirmeyi yapsınlar.

Lüksemburg Vizesi Başvuru Formu

    • Lüksemburg vizesi için ihtiyaç duyulan evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.