Mısır vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Mısır vize işlemleri en kolay şekilde hallolur ve en iyi çözüm sunulur. Ucuz Mısır vizesi için bizi arayın.

Dünyanın en eski uygarlıklarından olan ve Afrika’nın kuzeyinde yer alan Mısır, kültürü ve tarihi seyahatseverlerin dikkatini çeker. Başkent Kahire, dünyanın en kalabalık şehirlerinden birisidir.

Akdeniz kıyısında bulunan İskenderiye ve plajları ile son yılların en gözde turistik ülkelerinden birisi konumundadır. Aynı zamanda ünlü tapınaklar, piramitler, Nil Nehri ile görkemli bir atmosfere sahip olan ülke müzeleri ile de pek çok turiste ev sahipliği yapar. Mısır’a seyahat etmek için ülkenin uyguladığı vize zorunluluğunu yerine getirmek gerekiyor. Mısır vizesi alan herkes ülkeyi rahatlıkla gezebiliyor.

Ucuz Mısır vizesi almak isteyenler..

Mısır vizesi - Mısır vize işlemleri - Ucuz Mısır vizesi

Ucuz Mısır Vizesi

Giza’daki büyük piramitler, Mısır’ın en önemli tarihi mirasları arasında sayılmaktadır. Piramitlerin çoğunluğu başkent Kahire’de bulunmakla beraber Sakkara piramitleri, Memfis, Sfenks harebeleri ile Darb-Al Ahmar, Salahide Kalesi özellikle görülmesi gereken yerlerden. Khan El Khalili çarşısı ülkenin yerel yapısını oldukça net bir şekilde ortaya koymakta ve turistlerin ilgisini çekmektedir. Luxor ve Karnak Tapınağı da ilgi ile gezilen yapılar arasındadır.

En eski uygarlıklardan, Osmanlı’dan günümüze kadar Mısır pek çok kültüre ev sahipliği yaptı. Özellikle Kahire’deki piramitler dünyanın hemen her yerinden turistlerin akınına uğrar. İskenderiye’de bulunan İskenderiye limanı ve Kayıtbey Kalesi tarihi dokusu ile dikkatleri çekiyor. Mısır Müzesi, Papirüs Müzesi, Kraliyet Mumya Müzesi gibi antik dönemden günümüze kadar gelen pek çok değeri gözler önüne seriyor.

Mısır vize işlemleri

Türk vatandaşlarının ülkeyi ziyaret etmeleri için Mısır Hükümeti hususi bordu pasaport için vize işlemini zorunlu tutuyor. Ancak yeşil hususi, gri hizmet, siyah diplomatik pasaport sahiplerine 90 günlük Mısır vize muafiyeti tanıyor. Her türlü amaçla ülkeyi görmek isteyenler için Mısır vizesi işlemleri yetkili birimlerimiz tarafından sizin için gerçekleştirilir. Sizleri hem zaman yönünden hem de maddi yönden büyük bir yükten kurtarır. İstenen belgeler hakkında bilgi verme, evrakların tamamlanmasına dair kontrol, konsolosluğa evrakların gönderilmesi ve konsolosluktan gelen cevabı ilgili kişiye iletme gibi tüm detaylarla firmamız sizler için ilgilenir. Siz de Mısır’a gitmek istiyor ancak vize işlemleri için yeterli zaman bulamıyorsanız hemen firmamızı arayın, yetkililerimiz size anında yardımcı olsun. Mısır vize işlemleri acentamız tarafından yapılır.

Ucuz tatil yapmak için ucuz uçak bileti de almalısınız.

Mısır Vizesi Başvuru Formu