Asya’nın güneydoğusunda bulunan Myanmar’ın batısında Hindistan ile Bangladeş vardır. Kuzeyi ile kuzeydoğusunda ise Çin bulunur. Tayland ise güney doğusundadır. Ayrıca Laos ile de komşu olan ülke Birmanya’ya da Burma adıyla tanınır.  Uzak Doğu Asyasının bütün karakteristik özelliklerini taşır. Myanmar vizesi almayı düşünenler için ekibimiz bürokratik işlemlerin tamamını yapar. Myanmar vize işlemleri konusunda da uzmanız. Ucuz Myanmar vizesi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Myanmar vizesi almayı düşünenler..

Ucuz Myanmar Vizesi

Ucuz Myanmar Vizesi

Birmanya bütün Güneydoğu Asya ülkeleri içinde muson ikliminin hakim olduğu sayılı ülkelerden biridir. Bu yüzden ülkenin kışında karadan denize doğru rüzgarlar eser. Yazın da denizden karaya doğru muson rüzgarı eser. Doğal kaynakları açısından ise fazlasıyla zengin bir ülkedir. Myanmar’ın %60’ını tropikal ormanlar kaplar. Bu ormanların faunası zengindir. İçinde çeşitli hayvan türleri yaşar.

Ucuz fiyatlar ile Myanmar vizesi alıyoruz

Ülke, yeraltı zenginlikleri açısından da verimli topraklara sahiptir. Bakır, yemiştaşı, gümüş, tungsten, çinko, kurşun, kalay, altın, doğal gaz ve hatta petrol bulunur. Denizleri ise çok çeşitli balık türüne yaşam verir.

Nüfusu 43.669.112 olan bu ülkede değişik etnik gruplar yaşar. Bu gurupların bazılarını: Şinler, Kaşınlar, Kayahlar, Şanlar, Birmanyalılar ve Karenler. Birmanyalılar olarak sıralanır.

Vahşi kapitalizmin geri kalan ülkeler listesine soktuğu Myanmar’da ekonomi ve sosyal hayat tarım üzerinden şekillenir. Diğer bol madenler tarımdan sonra ekonominin ikinci dayanağıdır. Ülkede üretilen en önemli tarım ürünü ise pirinçtir. Ülkenin genel gıda maddesini oluşturan pirinç, ülke içinde tüketimi sonrası kalan miktarı ihraç edilir.

Madenleri bol olan Myanmar’ın bu madenleri işlenmez. Petrol üretiminin, İkinci Dünya Savaşı öncesindeki durumuna hala gelmediği görülür. Sanayisi ise neredeyse yoktur. Çok az sayıda dokuma fabrikası, kağıt fabrikası ve çimento fabrikası vardır.

Myanmar vize işlemleri de yapıyoruz!

Myanmar’a gidecek olanların pasaport türlerine bakmıyoruz. Myanmar vizelerini alıyoruz. Ülkeye gitmek isteyenlerin vize başvurusunda mutlaka bulunmaları gerekir. Myanmar vize işlemleri TatilCity.NET ekibi tarafından yapılıyor. Çok ekonomik, çok hızlı işlem yapıyoruz.

Myanmar Vizesi İçin Başvuru Formu

    • Myanmar’a vize almak için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.