Güneybatı Afrika’da bir devlet olan Namibya, kuzeyden Angola, güneyden Güney Afrika Cumhuriyeti, doğudan Botsvana, Batıdan Atlas Okyanusu ile çevrilidir. Zambiya ise kuzeydoğudan Namibya’nın dar Caprivi Şeridi’ni çevreler. ülkeyi seyahat etmek için vatandaşlarımız Namibya vize işlemlerini tamamlamaları gerekir. Namibya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Namibya vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Namibya vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Namibya vizesi almak isteyenler..

Ülkede iklim güneyde yan tropikal, kuzeyde ise tam tropikaldir. Kıyı bölgesinin sıcaklığını soğuk Benguela Akıntısı dengeler. Yıllık ortalama sıcaklık Walvisbaai’de 17 derece civarındadır. Sıcaklık yayla bölgelerinde yükseltiye bağlıdır. Yılda 400 mm’den az yağış ülkenin 3’te 2’sindedir. Namib Çölünde bu değer 0 mm, kuzeydoğuda ise 625 mm civarındadır. Bitki örtüsü Namib Çölü’nde oldukça seyrektir. Kalahari bununla birlikte dağınık ağaçlar, dikenli çalılar ve otların yetişmesi açısından elverişli bir ortam sağlar. Yaylanın orta ve güney bölümlerin de otlaklar mevcuttur. Ağaçlı savanlar ise kuzeyde görülür.

Ucuz Namibya Vizesi

Ucuz Namibya Vizesi

Pek çok zengin hayvan çeşidi vardır. Fil, gergedan, aslan, devekuşu, manda, zürafa, leopar, zebra, antilop bunlardan başlıcalarıdır. Etoşa, dünyanın en büyü ulusal parklarından biri olmakla beraber bu hayvanları barındırır.

Çinko, kalay, volfram, uranyum, elmas, bakır, kurşun gibi madenler Namibya’nın tüm dış ülkelere satılan değeridir. GSMH’ya 1/3 oranında madencilik katkı sağlar. Afrika’nın dördüncü en büyük maden dış satımcısı Namibya’dır. Ancak enerji kaynakları bakımından ülke yoksun bir vaziyettedir. Rakana Hidroelektrik Santralından enerji sağlanır.

Ucuz Namibya vizesi

Tarım gelirinin ortalama yüzde 98’lik bir bölümü hayvancılıktan sağlanır. 3 milyon koyun, 1.7 milyon keçi, 2 milyon baş sığır başı çeker. Özellikle kesime uygun hayvanlar karakul postu da değerli bir gelirdir. Namibya toplam alanının yaklaşık % 75’ini otlaklar kaplar. Sadece %1’lik bir toprak kesimi ekim için elverişlidir. Süpürge otu, yer fıstığı, mısır ve darı başlıca tarımsal ürünler olarak öne çıkar. Sardalya ve hamsi başta olmak üzere balıkçılığın GSMH’ya katkısı %3 civarındadır. Namibya için ucuz uçak bileti almak isteyenler web sitemizi kullanabilir.

Namibya vize işlemleri

Namibya’ya gitmek için kişiler umumi bordo pasaporta sahip iseler vize işlemlerini yaptırmaları gerekir. Namibya vize işlemlerini firmamız tüm prosedürler çerçevesinde yapıyor. Siz de hızlı ve ekonomik ucuz Namibya vizesi için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Namibya Vizesi Başvuru Formu