Acentamız üzerinden bugüne kadar yirmi binden fazla kişi vize işlemi gerçekleştirdi. Nijer vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Nijer vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Nijer vizesi için bizi arayın. tatilcity.ner.

Batı Afrika’da en geniş topraklara sahip olmasının yanı sıra en az nüfusa sahip ülkesidir. Nijer, yengeç dönencesinin hemen güneyinde ve Grinich boylamının hemen doğusunda yer almaktadır. Nijer’e seyahat edecek vatandaşlarımızın seyahat öncesinde Nijer vize işlemleri için başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Ucuz Nijer vizesi almak isteyenler..

Nijer’de sıcak ve kuru bir iklim sürmektedir. Yıllık ortalama yağış miktarı 500 milimetre civarındadır. Uzun süreli yağış almaz. Öyle ki çoğu zaman yağışlar yere varmadan buharlaşır. Çoğu yerinde gündüz sıcaklığı 33 ila 40 derece arasında değişmektedir. Bunun daha altına pek düşmez. Zengin uranyum yatalarından birisi olan Nijer, ekonomisindeki hareketliliği bu yataklara borçludur. Bunun haricinde fosfat, maden kömürü ve petrol bakımından zengindir.

Ucuz Nijer Vizesi - Nijer vize işlemleri

Ucuz Nijer Vizesi

Batı Afrika’nın 8.281.000 kişilik nüfusuyla  en seyrek nüfuslu ülkelerinden birisidir. Yüzölçümü geniştir, ancak buna oranla nüfus yoğunluğu kilometrekare başına sadece 4’tür. Özellikle kuzey çöl tarafları bomboştur. Bazı alanlar ise bunun aksine oldukça kalabalıktır. Nüfus olarak en kalabalık ülkeler, Nijer Nehri koridorunun bulunduğu alandadır.

Nijer halkı daha çok kendi dillerini konunşmaktadır. Yaygınlık açısından Hausa ve Djerma dilleri sayılabilir. Bunların yanında okumuş bir kesimin de Arapça bildiği bilinmektedir. Halkın yüzde 95’lik bir oranı hayvancılık ve tarım ile uğraşmaktadır. Nijer’in milli geliri 310 dolar civarlarındadır. Ekonomi, özellikle uranyum bulunmasından sonra hayli düzelmiştir.

Çoğunlukla pamuk, yerfıstığı, mısır, süpürgedarısı, pirinç ve darı yetiştirilmektedir. Deve ve sığır yetiştiriciliği önemli bir yer tutar. Ülke toprakları genelinde sadece yüzde 3’lük bir kısım ekim için elverişlidir.

Fransa ve Almanya ile ihracatın çoğunu gerçekleştirmektedir. İhracatın temelini Agadeo, Akouta ve Arlit civarında çıkarılan uranyum oluşturur. 1973 kuraklığı ekonomiye ağır bir darbe vurmuş olsa da ağır dış borçları olmaması sebebiyle büyük sorun yaşamamıştır. Dış yardımı daha çok ortak Arap devletlerinden sağlamaktadır. Ülke ayrıca et üretiminden de ciddi bir gelir elde etmektedir.

Nijer vize işlemleri

Nijer’e seyahat etmek isteyen vatandaşlarımızın diplomatik (siyah) pasaport haricindeki tüm pasaportlar için vize işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Ucuz Nijer vizesi alıyoruz. Vize işlemleri için firmamız gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Nijer vize işlemleri için aklınıza takılan tüm soruları firmamız yetkililerini arayarak sorabilir ve Nijer vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nijer Vizesi Başvuru formu

    • Nijer vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.