Acentamız tatilcity markası ile 20 yıldır vize işlemleri yapmaktadır. Nijerya vizesi için de bütün işlemleri gerçekleştiririz. Nijerya vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Nijrya vizesi için bizi arayın.

Orta Frika ülkesi olan Nijerya, Kamerun, Çad, Benin, Nijer ile komşu olmakla beraber güney kıyısı Gine Körfezi’nde yer almaktadır. Güney yarısını kapsayan geniş ovalık alanlar, kuzey topraklarını içine alan platolar ile geniş bir bölgeye yayılan ülke kültürel özellikleri ile dikkatleri çekmektedir. Ekvotaral iklim özelliği göstermektedir. Nijerya’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlara Nijerya hükümeti tarafından vize uygulanmaktadır. Ülkeye gitmeden önce Nijerya vize işlemlerini tamamlamak gerekmektedir. Ucuz Nijerya vizesi almak isteyenler bizi takip etsin.

Ucuz Nijerya vizesi almak isteyenler..

Ucuz Nijerya Vizesi - Nijerya vize işlemleri

Ucuz Nijerya Vizesi

Sıcaklıkları yıl içerisinde 22° – 32°C olan Nijerya’da denizden karaya doğru esen nemli ve sıcak güneybatı musonları söz konusudur. Ülkenin güney-kuzey kesimlerinde iklim değişimine göre bitki örtüsünde farklılıklar gözlemlenir. Nijerya Afrika Kıtası’nın en kalabalık ülkesi konumundadır. Nüfusu bölgeler arasında dengeli bir dağılım göstermemiştir. Batı ve güney kesimlerde nüfusun daha fazla olduğu görülmektedir. Başkenti Abuja olan ülkenin en büyük kenti Lagos’dur.

Nijerya’da halkın çoğunluğu tarım ile geçinmektedir. Pirinç ve buğday bakımından dünya zenginlerinden olan ülkede ayrıca kakao, palmiye yağı, pamuk, kauçuk, soya fasulyesi, yerfıstığı ihracatlarında dünya birincisi konumundadır. Dünyada küçükbaş hayvan denildiği zaman önde gelen ülkelerden birisidir.

Nijer deltası doğusundaki petrol ve doğalgaz yatakları ülkenin önemli yer altı zenginliklerindendir. Afrika petrol rezervlerinde Nijerya 3’de 1’lik bir bölüme sahiptir. Ülke ihracatında petrol yüzde 90’lık bir oran göstermektedir. Ayrıca kolumbit, kalay da yine ihraç edilmektedir. Kolumbitin dünya genelinde başlıca üreticisinin Nijerya olduğu bilinmektedir.

  • Tatilcity.net vize işlemlerinizi yapıyor, Nijerya vizesi alıyor.

Nijerya  vize işlemleri

Umumi (bordo) pasaport, Hususi (yeşil) pasaport ve Hizmet (gri) pasaport sahiplerine Nijerya hükümeti tarafından vize işlemi uygulanmaktadır. Fakat siyah pasaport olan diplomatik pasaport sahipleri 90 günlük bir süre boyunca vize işleminden muaftır. Sadece grup gezilerinde Nijerya Hükümeti turistik vizeye izin vermektedir. Bireysel turist gezileri için vize işlemi uygulanmamaktadır. Turist olarak gitmek isteyenler için Nijerya vizesi alma şartı yoktur.

Nijerya’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlarımız için Nijerya vize işlemlerinizi uzman yetkililerimiz ile başarılı bir şekilde tamamlamaktayız. Evrak bilgilendirmesi, evrakların kontrolü, evrakların konsolosluğa gönderilmesi, konsolosluktan cevabın alınarak ilgili kişiye iletilmesi gübi tüm süreç boyunca gerekli işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır. Siz de Nijerya vize başvurusunda bulunmak istiyor ama hem maddi hem de zaman yönünden tasarruf etmek istiyorsanız firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Nijerya vizesi alıp Nijerya’ya gitmek isteyenler web sitemizden uçak bileti ucuz fiyatlarla alabilir.

Nijerya Vizesi Başvuru Formu

    Nijerya vizesi tatilcity.net farkıyla…