Acentamız vize işlemlerini ekonomik, güvenilir ve çok ucuz çözümler sunarak gerçekleştirir. Vize alma konusunda da bize güvenebilirsiniz. Rusya vizesi isteyenler için de bürokratik işlemlerin tamamını yapıyoruz. Rusya vize işlemleri sorunsuz bitirilir. Ucuz Rusya vizesi almak isteyenler, bize ulaşın!..

Kuzey yarım kürede yer alan Rusya Federasyonu, Avrasya karasının kuzeyini kaplar. Kuzey Buz Okyanusu ve Büyük Okyanus’un sularıyla çevrelenen ülke aynı zamanda Hazar Gölü, Azak Denizi, Karadeniz ve Baltık Denizi suları ile beslenir. Rusya’yı Asya ve Avrupa bölümlerine ayıran ise Kumo-Manıç Girintisi ve Ural Dağlarıdır. Rusya’yı ziyaret etmek isteyenler Rusya vize sahibi olmalıdır.

Ucuz Rusya vizesi isteyenler..

Sovyetler Birliği’nin dağılması ile beraber Özbekistan, Ukrayna gibi ülkelerden gelen göçmenler iş gücü açısından ülkede önemli unsur teşkil etmeye başladı. Güncel rakamlara bakıldığında Rusya’da 2,3 milyon Özbek, 2,7 milyon Ukraynalı, 600 bin Azeri, 1,1 milyon Tacik, 575 bin Kazak, 586 bin Moldovalı, 500 bin Belaruslu, 500 bin Ermeni ve 500 bin Kırgız’ın yaşadığı bilinir.

Ucuz Rusya Vizesi - Rusya vize işlemleri

Ucuz Rusya Vizesi

İhracat olarak petrol ve doğalgaza bağımlı olan ülke, 2014 yılında meydana gelen petrol fiyatlarındaki düşüş ve Ukrayna’daki yaptırımlar nedeniyle 2 senelik bir resesyonun akabinde geçen yılın son çeyreğinde yüzde 0,3’lük minimal bir büyüme gösterdi. Ucuz Rusya vizesi alıyoruz.

Rusya’nın yönetim şekli “Federal yarı-başkanlık sistemli cumhuriyet”tir. Yönetimin belirlenmesi 1991’de dağılmasının ardından 1993’te kabul edilen yasayla belirlendi. Komünist ihtilalden sonrasında başlatılan komünizm eğitim ve öğretimi okullarda mecburidir. Ülkedeki okuma yazma oranı bugünkü verilerde yüzde 98’dir. Yüksek tahsil imkanları ise 1970’ten sonra gelişme göstermeye başladı.

Rusya’da başlıca görülmeye değer kentler arasında; Moskova, Sverdlovsk, Gorki, Leningard, Kuybişey, Sverdlovsk sıralanır. Bu şehirlerin nüfusları ortalama 1,5 milyon üstüdür. Başkent Moskova’dır.8

Rusya’ya gidecek vatandaşlarımızın bordo ya da hususi, hizmet pasaportları varsa vize işlemlerine tabi olmaları gerekir. Fakat siyah pasaportlu (diplomatik) kişiler 90 günlük bir süre zarfında vize işlemlerinden muaftır. Vize işlemlerini tamamladıktan sonra Rusya’ya rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

Rusya vize işlemleri

Rusya’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlarımıza firmamız vize konusunda destek sağlıyor. Rusya vize işlemlerinin her aşaması ile yetkili birimlerimiz tüm sorunlar ile birebir ilgileniyor ve size ucuz Rusya vizesi imkanı tanıyor. Seyahat işlemlerinizi hızlı ve ekonomik bir şekilde tamamlıyoruz. Aklınıza takılan tüm vize sorularında firmamızı arayabilir ve yetkililerimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Rusya Vizesi Başvuru formu