Pasifik Okyanusu’nun güneyinde bulunan ve bir ada devleti olan Tonga’ya 169 ada ve mercan adası bağlı konumdadır. Nüfus olarak sadece 36 tanesinde yaşam devam etmektedir. Tonga’ya seyahat edecek kişilerin Tonga vize işlemi için başvuru yapmaları gerekmektedir. Tonga vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Tonga vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Tonga vizesi için bizi arayın. TatilCity.NET

Ucuz Tonga vizesi almak isteyenler..

Tonga tropikal iklime sahip bir ada ülkesidir. Ancak güneydoğu okyanus akıntıları, güneydoğudan sürekli esen alize rüzgârları Batı Samoa ve Fiji’ye göre iklimi biraz daha serin kılmaktadır. Yıllık yağış verilerine baktığımızda yıllık kuzeyde 2.500 mm ile güneyde 1.500 mm arasında değişkenlik olduğu görülmektedir. Sıcaklık ortalama hemen hemen tüm adalarda aynı seyretmektedir. Her ne kadar Tongo’da nadir olarak kasırgalar ortaya çıksada, çıktığı zaman kuzeydeki adalara ağır hasarlar vermektedir.

Ucuz Tonga Vizesi

Ucuz Tonga Vizesi

Doğal bitki örtüsü bakımından oldukça zengin bir ülkedir. Fa’oneula Tropikal Bahçesi’nde Güney Pasifik’e özgü çok sayıda bitki türü ve hatminin yüzlerce çeşidi bulunmaktadır. Karada yaşayan pek kuş türüne rastlanmaz. Mavi taçlı parlak kırmızı papağan ve kırmızı göğüslü papağan Eua’ya özgüdür. Yağmur kuşu ve baştankara gibi göçmen kıyı kuşları balıkçıl kuşlar dışında kalan farklı türlerdir. Memeli olarak kayda değer çok az çeşit bulunur.

Mevsimsel ve dış faktörlerin etkisine çok açık bir coğrafyada bulunan Tonga’nın küçük bir ada ekonomisi vardır. Tonga ekonomisi, Avustralya, Yeni Zelanda ve Amerika gibi ülkelerde yaşayan vatandaşlarının ülkeye gönderdikleri gelir ve yurtdışı yardımlarla şekillenmektedir.

Ekonomik faaliyetler tarım, hizmet ve turizme bağlıdır. Yüzde 70’lik bir nüfus geçimini tarımdan sağlamaktadır. Döviz kaynağı olarak Tonga’da turizm sektörü, yurtdışı işçi gelirlerinden sonra en önemlisidir.Tonga Hükümeti yatırımları teşvi etmekle beraber özel sektörün gelişmesi gerektiğini vurgulamakta ve bu alanda çalışmalar yapmaktadır. Sağlık ve eğitim sektörü üzerinde özellikle durmaktadır.

Tonga vize işlemleri

Tonga’ya seyahat etmek isteyen kişilerin hangi pasaporta sahip olursa olsun Tonga vize işlemi için başvuruda bulunması gerekmektedir. Firmamız, Tonga’ya seyahat etmek isteyen ancak Tonga vize işlemleri için vakit ayıramayan kişilere gerekli hizmet desteğini sağlamaktadır. Siz de Tonga’ya gitmek istiyorsanız vize işlemleri konusunda yetkililerimiz yardımcı olmaktadırlar. Hemen arayın, hem hızlı hem de ekonomi bir şekilde Tonga vizeniz için işlemleriniz başlasın.

Ucuz tatil yapmak isteyenlere fırsatlar sunuyoruz.

Tonga vizesi başvuru formu

    • Tonga vizesi için gerekli evrakları öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.