Akçagerme Plajı, Antalya Kaş ilçesinde bulunmaktadır. Yeşille mavinin buluştuğu en güzel plajlardan biri olan Akçagerme her sezon yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Plaj mavi bayrak özelliğine sahiptir. Deniz ve sahili temiz olup rahatlıkla yüzüp, güneşlenebileceğiniz kaliteli bir plajdır.

Antalya Kaş Akçagerme Plajı Antalya Kaş’da Akçagerme Plajı

Denizinin sığ olması sebebiyle çocuklarında keyifle yüzebileceği bir yerdir. Burada pek çok spor aktivitesi yapabileceğiniz alanlar vardır. Çocuk parkı, tenis kortları, plaj voleybolu, amfi tiyatro, beach, havuz ve akvaryum bulunmaktadır. Aynı zamanda yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz kafeler, restoranlar mevcuttur. Plaj caretta carettalarıyla ünlü bir yerdir. 200 metre uzunluğa sahip plajda küçük çakıl taşlardan oluşan kumsala sahiptir. Denizi berrak ve ılıktır.

Kültürün, denizin ve şelalelerin şehri Antalya… Antalya otelleri de web sitemizde.. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city