Akçagerme Plajı, Antalya Kaş ilçesinde bulunmaktadır. Yeşille mavinin buluştuğu en güzel plajlardan biri olan Akçagerme her sezon yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Plaj mavi bayrak özelliğine sahiptir. Deniz ve sahili temiz olup rahatlıkla yüzüp, güneşlenebileceğiniz kaliteli bir plajdır.

Antalya Kaş Akçagerme Plajı Antalya Kaş’da Akçagerme Plajı

Denizinin sığ olması sebebiyle çocuklarında keyifle yüzebileceği bir yerdir. Burada pek çok spor aktivitesi yapabileceğiniz alanlar vardır. Çocuk parkı, tenis kortları, plaj voleybolu, amfi tiyatro, beach, havuz ve akvaryum bulunmaktadır. Aynı zamanda yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz kafeler, restoranlar mevcuttur. Plaj caretta carettalarıyla ünlü bir yerdir. 200 metre uzunluğa sahip plajda küçük çakıl taşlardan oluşan kumsala sahiptir. Denizi berrak ve ılıktır.

Antalya otelleri içinden düşük bütçe ile konaklayabileceğiniz kaliteli otelleri sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Önerilerimizin bulunduğu yerleri kısaca tanıttık. Daha fazlasını isteyenler için de Antalya Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET dünya şehirlerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city