Bozburun Koyları, Muğla Marmaris  ilçesinde bulunmaktadır. Bozburun, Marmaris’in eşsiz doğa güzelliğine sahip bir yerdir. Koylarıyla yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Bozburun’un büyüleyici koylarında güneşlenmenin ve denize girmenin keyfini yaşayacaksınız.

Muğla Marmaris Bozburun Koyları Muğla Marmaris’de Bozburun Koyları

Bozburun’da gezip, görebileceğiniz koylar arasında Selimiye Köyü, Sögüt Köyü, Kız Kumu Plajı’nı mutlaka görmelisiniz. Son yıllarda en çok ilgi gören koylardan biri olan Selimiye Köyü’ne hayran kalacaksınız. Duru ve berrak denizinde yüzerken zamanın geçmesini hiç istemeyeceksiniz. Selimiye Köyü’nde bulunan tesislerde konaklayarak unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Burada unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Marmaris’te tarihi ve kültürel yerlerin yanı sıra, doğa güzelliğiyle de dikkat çeken yerleri bulunmaktadır. Bozburun’da yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz kafe ve restoranlar mevcuttur.

Muğla otelleri arasından çok düşük bütçeli olanları sizler için seçtik. Standartlardan da ödün vermedik. TatilCity.NET’de otel fiyatlarını görün, rezervasyonu yapın!

Muğla Otelleri

Muğla’da yapacak o kadar çok şey var ki.. Bodrum, Fethiye, Marmaris, Akyaka. ve daha fazlası. Hepsi yapılacak şeyler başlığı altında yazıldı. Ayrıca çok geniş kapsamlı hazırlanmış olan bir de Muğla gezilecek yerler rehberi var.

Gezilecek yerler

Bodrum gezilecek yerler
Dalaman gezilecek yerler

Ucuz Muğla Uçak Bileti

Fazlasıyla ekonomik, bütçe dostu Muğla uçak bileti fiyatları hem Dalaman uçak bileti için hem de Bodrum uçak bileti için geçerlidir!

tatil city