Bördübet Koyu, Muğla Marmaris'te bulunmaktadır. Huzurlu bir yerde doğayla iç içe bir tatil geçirmek istiyorsanız Bördübet Koyu tam size göre diyebiliriz.

tavsiye ederiz 300x300 Muğla Marmaris'de Bördübet Koyu

Bördübet Koyu, ilçe merkezine 25 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Burası sessiz ve sakinliğiyle dikkat çeken bakir bir bölgedir. Gökova Körfezi'ne bakan eşsiz bir manzaraya sahiptir. Buraya yakın olan köyden bölgeye deniz ürünleri, bal gibi organik ürünleri satın alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz bir tatil geçirmek istiyorsanız mutlaka buraya uğramalısınız. Denizi akvaryum gibi temiz ve berrak, kumu ise ince ve rahatsız edici değildir. Burada dilediğinizce yüzebilir, dalabilir ve su sporlarını yapabilirsiniz.

Muğla otelleri arasından çok düşük bütçeli olanları sizler için seçtik. Standartlardan da ödün vermedik. TatilCity.NET'de otel fiyatlarını görün, rezervasyonu yapın!

Muğla Otelleri

Muğla'da yapacak o kadar çok şey var ki.. Bodrum, Fethiye, Marmaris, Akyaka. ve daha fazlası. Hepsi yapılacak şeyler başlığı altında yazıldı. Ayrıca çok geniş kapsamlı hazırlanmış olan bir de Muğla gezilecek yerler rehberi var.

Gezilecek yerler

Bodrum gezilecek yerler
Dalaman gezilecek yerler

Ucuz Muğla Uçak Bileti

Fazlasıyla ekonomik, bütçe dostu Muğla uçak bileti fiyatları hem Dalaman uçak bileti için hem de Bodrum uçak bileti için geçerlidir!

tatil city

Muğla ucuz uçak bileti