Bozburun Yarımadası, Muğla Marmaris'te bulunmaktadır. Eğer, doğayla iç içe macera dolu bir tatil yaşamak istiyorsanız burası tam size göre bir yer.

tavsiye ederiz 300x300 Muğla Marmaris'de Bozburun Yarımadası

Sadece denizin ve güneşin tadını çıkarmayıp doğa yürüyüşleri, yeni yerleri keşfetmeyi sevenlerin yeri olan Bozburun Yarımadası huzurlu ve sessiz yapısıyla yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği yerlerden biri. Marmaris'in kalabalık sokaklarından ve plajlarından sıkıldığınızda bir tekne kiralayarak arkadaşlarınızla buraya kaçabilirsiniz. Yarımadanın geçmişi Karya Medeniyetine kadar dayanıyor. Bakir bir bölge olan yarımada da güneşin doğuşu ve batışı ayrı bir görselliğe sahip. Mutlaka buraya gelip güneşin batışını izlemelisiniz. Konaklayabileceğiniz uygun tesislerin yanı sıra, bütçenize uygun ekonomik restoranlarda bulunuyor.

Muğla otelleri arasından çok düşük bütçeli olanları sizler için seçtik. Standartlardan da ödün vermedik. TatilCity.NET'de otel fiyatlarını görün, rezervasyonu yapın!

Muğla Otelleri

Muğla'da yapacak o kadar çok şey var ki.. Bodrum, Fethiye, Marmaris, Akyaka. ve daha fazlası. Hepsi yapılacak şeyler başlığı altında yazıldı. Ayrıca çok geniş kapsamlı hazırlanmış olan bir de Muğla gezilecek yerler rehberi var.

Gezilecek yerler

Bodrum gezilecek yerler
Dalaman gezilecek yerler

Ucuz Muğla Uçak Bileti

Fazlasıyla ekonomik, bütçe dostu Muğla uçak bileti fiyatları hem Dalaman uçak bileti için hem de Bodrum uçak bileti için geçerlidir!

tatil city

Muğla ucuz uçak bileti