Hakkari Güneydoğu Anadolu’da Zap Vadisi’nin güneyinde kurulmuştur. Dört yanı dağlarla çevrilidir. Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Mistik ve farklı bir enerjisi vardır. Doğayla iç içe, huzur dolu bir tatil yapmak istiyorsanız Hakkari’yi Doğu kültür turu kapsamında gezebilirsiniz. Cennet Cehennem Vadisi bu bölgenin görülesi yerlerindendir.

Hakkari Merkez Cennet Cehennem Vadisi Hakkari Merkez’de Cennet Cehennem Vadisi

Eşsiz doğa güzelliğiyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini gören yerlerdendir. Bir bölümü buzullardan oluşmuştur. Buz kütlelerinin diğer yanında yeşillik ve çiçekleri görebilirsiniz. Şayet ilkbaharda giderseniz. Vadi Cilo Dağı’nın eteğinde bulunmakta mükemmel bir görüntüye sahiptir. Arkadaşlarınızla birlikte vadide çadır kampı yapabilirsiniz. Dağ sporları, doğa yürüyüşleri ve kayalara tırmanabilirsiniz. Sabahın erken saatinde sıcak çayınızın eşliğinde güneşin doğuşunu izleyebilirsiniz.

Hakkari otelleri TatilCity.NET’de. Otel fiyatlarımızı görmeden otel rezervasyonu yapmayın!

Hakkari Otelleri

ortalama fiyatı120TL

Hotel Sibar
Hakkari Türkiye

Hakkari Merkez'de bulunan otel ekonomik fiyatlarla misafirlerini bekliyor.

ortalama fiyatı150TL

Şenler Otel Hakkari
Hakkari Türkiye

Şenler Otel Hakkari; Şehir merkezinde bulunan otel oda kahvaltı konseptinde çalışmakta olup yılın 365 günü açıktır. Otel Hakkari havalimanı'na 79 km mesafededir.

Hakkari’ye gidecekler için bilgiler de veriyoruz. Üstelik fazlasıyla geniş kapsamı olan bir de Hakkari gezilecek yerler almanağı hazırladık.

Ucuz Hakkari Uçak Bileti

TatilCity.NET üzerinde Hakkari uçak bileti fiyatlarını görmeden bilet almayın!

tatil city