Saplı Ada, Aydın Didim ilçesinde bulunmaktadır. Saplı Ada eşsiz manzarasıyla yerli ve yabancı turistlerin ilgisini gören bir yer. Akbük Koyu’nada yakın olan adaya buradan yürüyerek ulaşabilirsiniz. Ada şekil olarak kaşık biçimindedir. Temiz havasıyla dikkat çeken adada zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkında bile olamayacaksınız.

Aydın Didim Saplı Ada Aydın Didim’de Saplı Ada

Buraya geldiğinizde Bozburun ve Sahte Cennet, Kazıklı gibi doğası muhteşem olan yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Buraya genelde günübirlik için geliniyor. Buraya geldiğinizde adadan akşamları güneşin batışını izleyebilirsiniz. Fotoğrafçılarında ilgi gösterdiği yerde bir gününüzü geçirebilirsiniz. Yaz tatili kapsamında geleceğiniz Didim’de gezip, görebileceğiniz birbirinden güzel yerler bulunmaktadır. Ayrıca burada bütçenize uygun olarak konaklayabileceğiniz mekanlarda bulunuyor.

Aydın otelleri TatilCity.NET’de. Otel fiyatlarımızı görmeden otel rezervasyonu yapmayın!

Aydın Otelleri

Aydın Hedef Dağ Hotel termal spa 7 Germancik Aydın 10% İndirim
1 görüşler

Hedef dağ termal otel modern-klasik mimarisi, son derece iyi dekore edilmiş odaları ve uzman personeli ile sizi karşılamaya hazır. 

ortalama fiyatı139TL SEÇİN

Aydın’a gidecekler için bilgi demeti derledik. Ayrıca şehrin bilinmeyenlerini bilinir yapan bir Aydın gezi rehberi hazırladık.

Ucuz Aydın Uçak Bileti

TatilCity.NET yurt içi uçuşların tamamına ekonomik bilet bulur. Aydın uçak bileti de buna dahil!..

tatil city