Doktorlar Caddesi, Eskişehir Tepebaşı ilçesinde bulunmaktadır. Bu cadde İki Eylül Caddesi’nin bir benzeridir. Doktorlar Caddesi, Eskişehir’in popüler yerlerinden biri olan Porsuk Çayı’nın yanında bulunuyor.

Eskişehir Odunpazarı Doktorlar Caddesi Eskişehir Odunpazarı’nda Doktorlar Caddesi

Caddenin asıl adı İsmet İnönü 1 Caddesi olarak bilinse de halk tarafından Doktorlar Caddesi olarak anılmış. Cadde üzerinde alışveriş dükkanları, restoranlar bulunuyor. Kültür gezisi kapsamında geleceğiniz Eskişehir’de gezip, görebileceğiniz güzel yerler bulunmaktadır. Bunların başında Porsuk Çayı ve Adalar, Şelale Park, Kent Park ve müzeler bulunmaktadır. Dünyanın en güvenli şehirlerinden biri olan Eskişehir’de bütçenize uygun konaklayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Aynı zamanda yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz mekanlarda bulunuyor. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz Eskişehir güzel anılar biriktirebileceğiniz güzel bir yer.

Eskişehir otelleri TatilCity.NET’de. Otel fiyatlarımızı görmeden otel rezervasyonu yapmayın!

Eskişehir Otelleri

Eskişehir’e gidecekler için bir takım bilgiler de veriyoruz. Üstelik çok geniş kapsamlı Eskişehir Gezi Rehberi de hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET yurt-içi ve yurt-dışı uçuşlarınızda en uygun fiyatlar ile uçak bileti bulur.

tatil city