Dolphinarium, Antalya Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Burada uzmanlar tarafından yetiştirilen yunuslar ve denizaslanları bulunuyor ve gösteri yapıyorlar. Tema parkta çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla eğlenirken zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkında bile olamayacaksınız.

Antalya Kemer Dolphinarium Antalya Kemer’de Dolphinarium

Buraya daha çok çocuklu aileler ilgi göstermektedir. Buradaki sevimli deniz canlılarıyla keyifli zamanlar geçireceksiniz. Yaz tatili kapsamında geleceğiniz Kemer’de böylesi eğlenebileceğiniz bir çok mekan bulunmaktadır. Tarihi ve kültürel yerlerinin yanı sıra muhteşem koylarını da hayran duyacaksınız. Kemer’de bütçenize uygun konaklayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Ayrıca yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz uygun fiyatlı mekanlarda yer alıyor. Kemer mavinin ve yeşilin buluştuğu Antalya’nın en çok tercih edilen tatil ilçelerindendir.

Kültürün, denizin ve şelalelerin şehri Antalya… Antalya otelleri de web sitemizde.. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city