Dolphinarium, Antalya Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Burada uzmanlar tarafından yetiştirilen yunuslar ve denizaslanları bulunuyor ve gösteri yapıyorlar. Tema parkta çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla eğlenirken zamanın nasıl akıp geçtiğinin farkında bile olamayacaksınız.

Antalya Kemer Dolphinarium Antalya Kemer’de Dolphinarium

Buraya daha çok çocuklu aileler ilgi göstermektedir. Buradaki sevimli deniz canlılarıyla keyifli zamanlar geçireceksiniz. Yaz tatili kapsamında geleceğiniz Kemer’de böylesi eğlenebileceğiniz bir çok mekan bulunmaktadır. Tarihi ve kültürel yerlerinin yanı sıra muhteşem koylarını da hayran duyacaksınız. Kemer’de bütçenize uygun konaklayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Ayrıca yeme-içme ihtiyacınızı giderebileceğiniz uygun fiyatlı mekanlarda yer alıyor. Kemer mavinin ve yeşilin buluştuğu Antalya’nın en çok tercih edilen tatil ilçelerindendir.

Antalya otelleri içinden düşük bütçe ile konaklayabileceğiniz kaliteli otelleri sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Önerilerimizin bulunduğu yerleri kısaca tanıttık. Daha fazlasını isteyenler için de Antalya Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET dünya şehirlerine ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city