Folklorik Yörük Parkı, Antalya Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Burası Kutsal İyicil tarafından 1986 yılında hizmete açılmış. Amaç yörük kültürünü yaşatmak. Parkın içinde kurulan alanda keyif zamanlar geçireceksiniz. Park Küçükburun Yarımadası’nda yer almaktadır.

Antalya Kemer Folklorik Yörük Parkı Antalya Kemer’de Folklorik Yörük Parkı

Otantik yapısıyla dikkat çeken parka yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Burada yörüklerin kültürü anlatan bir de müze vardır. Buraya geldiğinizde geleneksel yörük müzikleriyle eğlenebilirsiniz. Burada otantik ve organik yemekleri yiyebilir karnınızı doyurabilirsiniz. Buraya Kemer ilçesinden kalkan taşıtlarla ulaşmanız mümkün. Arkadaşlarınızla geleceğiniz Kemer’de gezip, görebileceğiniz bir çok tarihi, kültürel yerler bulunmaktadır. Kemer’de bütçenize uygun konaklama tesisleri bulunmaktadır. Ayrıca yeme-içme ihtiyacınızı karşılayacağınız uygun fiyatlarda hizmet sunun mekanlarda yer alıyor.

Kültürün, denizin ve şelalelerin şehri Antalya… Antalya otelleri de web sitemizde.. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city