Göynük Kanyonu, Antalya Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Eşsiz doğa güzelliğine sahip olan kanyon yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgi gösterdiği bir yerdir. Burası dünyanın en iyi 10 doğa yürüyüşü parkurundan biridir.

Antalya Kemer  Göynük Kanyonu Antalya Kemer’de Göynük Kanyonu

Kanyon, Likya Yolu üzerinden geçmektedir. Mükemmel bir doğa güzelliğine sahiptir. Burası gezginlerin sevdiği bölgeler içinde ilk sırada yer alır. Kanyona girmeden önce güvenlik amaçlı gerekli ekipmanlar sizlere sunulacaktır. Burada yürüyerek doğanın tadını çıkaracak ve unutulmaz bir tatil geçireceksiniz. Burada arkadaşlarınızla birlikte paintball oynayabilirsiniz. Aynı zamanda kanyon üzerinde kurulu olan kablolar üzerinde yürüyerek adrenalin yaşayabilirsi9niz. Burada yürürken gördüğünüz şelaleler ve göletlerin görüntüsüne bayılacaksınız.

Kültürün, denizin ve şelalelerin şehri Antalya… Antalya otelleri de web sitemizde.. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonu yapmayın.

Antalya Otelleri

Antalya’da gidebileceğiniz, gezebileceğiniz yerler. Didim, Kalkan, Kaş, Alanya ve daha fazlası.. Antalya gezilecek yerler rehberi hazırladık.

Ucuz Antalya Uçak Bileti

Antalya uçak bileti fiyatlarımızı görmeden biletinizi almayın! TatilCity.NET bütün dünya şehirlerine çok ucuz ve ekonomik fiyatlarla uçak bileti de buluyor.

tatil city